Yardım Arkadaşlar 2. El telefon aldım miui hesabı kilitli

Fatihmy8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9s
Konular
16
Telefoncudan 2. El bi note 9s aldım telefonda mi hesabı yoktu telefona miui 14 güncellemesi geldi güncellemeyi yapınca mi hesabına giriş yapın diye ekran çıktı cihaz kitlendi bunu nasıl açabilirim

Ekli dosyalar

• IMG_20230409_114443.jpg
    IMG_20230409_114443.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 17

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Telefoncuya danışın hocam. belki çalıntı telefon olabilir başınız ağrımasın

Fatihmy8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9s
Konular
16
Telefoncuya danışın hocam. belki çalıntı telefon olabilir başınız ağrımasın
Askerdeyim buradan terhis olan arkadaştan aldım sifirladik beraber kullaniyordum telefonu dün güncelleme yaptı otomatik ondan sonra böyle oldu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Askerdeyim buradan terhis olan arkadaştan aldım sifirladik beraber kullaniyordum telefonu dün güncelleme yaptı otomatik ondan sonra böyle oldu
Bypass yapılmış ciha satmışlar galiba. Kiliy açıksa yine uzak bağlantı ile bypass yapabiliriz..

Fatihmy8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9s
Konular
16
Bypass yapılmış ciha satmışlar galiba. Kiliy açıksa yine uzak bağlantı ile bypass yapabiliriz..
Hocam şimdi ben askerdeyim suriye hudutunda bizim terhis olan bi arkadaş bu telefonu almış yurt dışı cihazı telefonum burada olmadığı için arkadaştan aldım telefon numarası olmadığı içinde arıyamıyorum dün arkadaşım internet paylaştı o sırada otomatik güncellemeyi indirmiş sonra kurdum bu hâle geldi telefon ama öncesinde kullanabiliyordum internetten bypass romu indirdim ama şöyle bir sıkıntı var bilgisayar sadece komutanda var oda izin verirmi bilmiyorum

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam şimdi ben askerdeyim suriye hudutunda bizim terhis olan bi arkadaş bu telefonu almış yurt dışı cihazı telefonum burada olmadığı için arkadaştan aldım telefon numarası olmadığı içinde arıyamıyorum dün arkadaşım internet paylaştı o sırada otomatik güncellemeyi indirmiş sonra kurdum bu hâle geldi telefon ama öncesinde kullanabiliyordum internetten bypass romu indirdim ama şöyle bir sıkıntı var bilgisayar sadece komutanda var oda izin verirmi bilmiyorum
Bilgisayar yoks geriye serverdan kaldırmak kalıyor bilgi verdim

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Telefon sıfırlamak önemli değil. Ben root ile sifirliyorum yeni rom yüklüyorum açtığımda yine eski mi hesabini istiyor.
Burda yapılması gereken eski mi hesabinin sifresi bulunup o hesaptan çıkış yapmak.

Yanlış anlaşılmasın ama çalıntı telefonlara burda yardim isteyende olabilir o yüzden fazla yardımcı olacak kişi bulamazsın.

Üst Alt