Tavsiye Arkadaşlar 14.000 tl telefon önerebilir misiniz.(ne amaçla kullanacağımı yazdım.)

M.akif77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
7
instagram+youtube bazen de film izlemek dışında telefonda çok fazla bir şey yapmıyorum. Oyun filan oynamıyorum diyecek kadar az oynarım.

Telefondan bekletilerim batarya uzun süresi dayanması ve sosyal medya uygulamalarında hızlı olsun kasmasın çok.

canacar2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
Xiaomi Mi 10t
Meslek
Üniversite yazılım
Konular
5
instagram+youtube bazen de film izlemek dışında telefonda çok fazla bir şey yapmıyorum. Oyun filan oynamıyorum diyecek kadar az oynarım.

Telefondan bekletilerim batarya uzun süresi dayanması ve sosyal medya uygulamalarında hızlı olsun kasmasın çok.
Hocam önerim şu an realme GT 2 en son fiyatı 12 13 bin arasıydı güçlü işlemci kamera performansı iyi akıcı bir telefon kendisi

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
mrb kendimde kullaniyorum ekran olsun islemcisi olsun bataryasi olsun gayet guzel. redmi k60 yurtidisi kullaniyorum.tavsiye ederim

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Aspect Ratio değeri ; 20:9 ekranlı telefonlarda, instagram, youtube ve film izlemek, berbat ötesi bir deneyim. İnce uzun ekranı nedeniyle, konfor sunmasını geçtim, insanın bütün neşesini kaçırmaktadır.

Youtube ve film izlemek için, 16:9 ratio'lu tabletlerden edinmek zarurettir.

Üst Alt