Yardım Arka Planda Uygulama Kapanması

fcaglar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Çağlar
Cihazım
A2 Lite
Konular
1
Selamlar pil optimizasyonu kapalı olduğu halde hemen pubgden whatsappa geçer geçmez kapanıyor yok mudur çözümü cihazı satmaya kadar çıktı olay çok sinir bozucu,yeniden başlatmış gibi oluyor yani ne yapılabilir ağalar şimdiden teşekkürler.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
  • 3.10. Konu başlıklarında kelimelerin ilk harflerinin büyük, diğer harflerin ise küçük harflerle yazılması zorunludur.
  • Forum Kurallarımız
  • Konu Başlığı Düzeltilmiştir.

Oyla:

fcaglar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Çağlar
Cihazım
A2 Lite
Konular
1
Geliştirici ayarlardan arka plan uygulama sınırı var mı onu mu değiştirdiniz acaba
Yok vallahi standart sınır daydı sonra en fazla 4 işlem yaptım her türlü aynı bellek optimizasyonu bulamadım mesela bulsam onu kapatacaktim cok kötü tani YouTube video izliyorsun işin çıkıyor whatsappa giriyorum Cat VİDEO gitti lütfen çözüm bulunsun note 10 almayı düşünüyorum o kadar para verip aynısı olursa xiaomi bitmiştir

Oyla:

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Bu konuyu uzun zamandır araştırıyorum her zaman olmasa da benim de başıma gelen kullanım kalitesini düşüren can sıkıcı bir olay ve pil optimizasyonunu devre dışı bırakılmasından başka çözüm önerisine de rastlamadım.. Belki küçük bir faydası var ama asla kalıcı çözüm değil, arka plan sınırını 3-4 falan yaparsanız da bu sorun daha da kalıcı hale gelir, çözüm bu da değil yani.. Sorun ram yönetimiyle alakalı bence, sizin cihazınız 3gb lik model mi 4 gb lik model mi?

Oyla:

fcaglar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Çağlar
Cihazım
A2 Lite
Konular
1
Bu konuyu uzun zamandır araştırıyorum her zaman olmasa da benim de başıma gelen kullanım kalitesini düşüren can sıkıcı bir olay ve pil optimizasyonunu devre dışı bırakılmasından başka çözüm önerisine de rastlamadım.. Belki küçük bir faydası var ama asla kalıcı çözüm değil, arka plan sınırını 3-4 falan yaparsanız da bu sorun daha da kalıcı hale gelir, çözüm bu da değil yani.. Sorun ram yönetimiyle alakalı bence, sizin cihazınız 3gb lik model mi 4 gb lik model mi?
3 gb lik model ama yani bunun illahaki bir çözümü olmalı çünkü ilk defa başına geliyor 1 gb ramli olanı da kullandım o telefonda hiç böyle birşey görmedim hocam Android 10 da düzelir dedik oda olmadı bilen varsa ciddi yardımcı olabilirse sevinirim satacağım yoksa canım telefonu

Oyla:

bilmoş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
0
evet uzun zamandır benim de yaşadığım sorun bu. her güncelleme çıktığında bu sefer belki düzelir dedim ama malesef devam ediyor. böyle bir sorun yaşamadıklarını düşünenler acaba fark mı etmiyorlar? çünkü benim cihazda her versiyonda bu sorun vardı ve ayarlarla oynanmış değil. arka plana atılan her uygulama, geri çağırıldığında sıfırdan açılıyor sanki.

Oyla:

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Hocam aynı sorun bende de oluyor ama çözümü bilmiyorum :(

Oyla:

maviada34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim
Konular
3
Bu sorun sadece sizlerin kullanmış olduğu A2 Lite cihazlarda mevcut sanırım çünkü bu sorunu yaşamadım hiç note 8 de

Oyla:

fcaglar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Çağlar
Cihazım
A2 Lite
Konular
1
Kanser olmamak elde değil bi düzeltme gelmeli en çok tutan modellerden birisi yani...

Oyla:
Üst Alt