Yardım Arka planda uygulama çalıştırma Hk.

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Selam arkadaşlar, umarım doğru kısımda açıyorum konuyu.
Şöyle bir problemim var, ios kullanıcısıydım yaklaşık 2 haftadır android mi 9 kullanıyorum. Kullandığım Media plauer uygulaması başka uygulamaya geçince duruyor. Bunu nasıl başka uygulama kullansam da aktif olmasını sağlayabilirim? Açık bir canlı yayın seyrediyorum x bir uygulama dan, başka bir uygulama da ki bildirimi/haberi okuduğum da duruyor. Durmamasını nasıl sağlarım?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
kullandığınız media player uygulamasının adı ne uygulama duruyor derken video oynatması mı duruyor yoksa uygulama tamamen kapanıp sitem tarafından mu durduruluyor, birde illa onu mu kullanmanız şart alternatif bişiler söyleyelim mi ?

Oyla:

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
kullandığınız media player uygulamasının adı ne uygulama duruyor derken video oynatması mı duruyor yoksa uygulama tamamen kapanıp sitem tarafından mu durduruluyor, birde illa onu mu kullanmanız şart alternatif bişiler söyleyelim mi ?
Merhaba, gse smart uygulaması. Yayın akışı duruyor. Aynı işlevi gören bir sürü uygulama var ama hiç biri arka planda çalıştırmadım. Acaba bir ayarı vs vs mı bilmiyorum.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Merhaba, gse smart uygulaması. Yayın akışı duruyor. Aynı işlevi gören bir sürü uygulama var ama hiç biri arka planda çalıştırmadım. Acaba bir ayarı vs vs mı bilmiyorum.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
anladığım kadarıyla ip tv için bu uygulamayı kullanıyorsuz arka planda oynatma özelliğine sahip video oynatıcı olarak vlc player var ve ip tv de destekliyor isterseniz bir deneyin. Ayarlar içinde arka plan kip i diye bir ayar var aktif etmeyi unutmayın.

Oyla:

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
anladığım kadarıyla ip tv için bu uygulamayı kullanıyorsuz arka planda oynatma özelliğine sahip video oynatıcı olarak vlc player var ve ip tv de destekliyor isterseniz bir deneyin. Ayarlar içinde arka plan kip i diye bir ayar var aktif etmeyi unutmayın.
VLC kullandığım en kötü uygulama hocam. Hiç birşey sağlıklı seyredilmiyor, ben alternatif uygulama bakayım o halde. Teşekkür ederim

Oyla:

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Araştırma rağmen halen bir çözüm bulamadım, arka planda uygulama çalıştırmayı nasıl yapabilirim arkadaşlar?

Oyla:
Üst Alt