Yardım Arka plan-uygulama yeniden başlıyor.

manevra34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 2022
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12345
Telefon Modeli
Redmi 10 2022
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar telefonu alalı 3 ay oldu redmi 10 2022 mesela arka planda insgram tweter açık brn uygulama tweter geçiyorum sonra insgrama geçiyorum direk yeniden başlatıyor yani kaldıgı yerden devam etmiyor iphone gibi degil bu sorun cihazdanmı kaynaklı yoksa android kronik sorun felanmı nasıl çözücez bunu yardımcı olabilirmisiniz sagolun

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Arkadaşlar telefonu alalı 3 ay oldu redmi 10 2022 mesela arka planda insgram tweter açık brn uygulama tweter geçiyorum sonra insgrama geçiyorum direk yeniden başlatıyor yani kaldıgı yerden devam etmiyor iphone gibi degil bu sorun cihazdanmı kaynaklı yoksa android kronik sorun felanmı nasıl çözücez bunu yardımcı olabilirmisiniz sagolun
hocam kapanmaskni istemeğiniz uygulamanın ayarlarina girin pil tasarrufunun ve arka plan kısıtlanmasını kapatin

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
RAM yetersiz geliyor gibi... Yanlış hatırlamıyorsam kullandığınız cihazda 4Gb RAM olması lazım. MIUI fazlaca sistem kaynağı tüketir, ek olarak sosyal medya uygulamaları gereğinden fazla sistem kaynağı tüketiyor. Cihazın RAM miktarı da düşük olduğunda uygulamalar arasında yapılan geçişlerde açık uygulama RAM bellekte saklanamıyor ve kapatılıyor. Tekrar uygulamaya dönüldüğünde yeniden başlatılıyor. Yani evet bir açıdan kronik Android ve MIUI problemi diyebiliriz.

Oyla:

manevra34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 2022
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RAM yetersiz geliyor gibi... Yanlış hatırlamıyorsam kullandığınız cihazda 4Gb RAM olması lazım. MIUI fazlaca sistem kaynağı tüketir, ek olarak sosyal medya uygulamaları gereğinden fazla sistem kaynağı tüketiyor. Cihazın RAM miktarı da düşük olduğunda uygulamalar arasında yapılan geçişlerde açık uygulama RAM bellekte saklanamıyor ve kapatılıyor. Tekrar uygulamaya dönüldüğünde yeniden başlatılıyor. Yani evet bir açıdan kronik Android ve MIUI problemi diyebiliriz.
Evet 4 gb ram var hocam bu sorunh çözemeyiz herhalde 2 gb arttırabilir hafıza var ama yinede aynı

Oyla:
Üst Alt