Haber Arka Ekran Video Kayıt İçin Kullanılacak

SardeS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SardeS
Cihazım
A2,F1,Mi8-9-11u
Konular
3
Bu arka ekran şu anda gelen aramaları görmek, bildirimleri okumak, batarya durumunu kontrol etmek gibi amaçlarla da kullanılabiliyor. Yeni özellikle birlikte kamerayı kullanarak yüksek çözünürlüklü ve daha kaliteli selfie videolar çekmek mümkün olacak. Ayrıca yavaşlatılmış çekim, portre modu, gece modu gibi özellikler de arka ekrandan kullanılabilecek. Özelliğin tamamen kullanıma açılması ise birkaç haftayı bulabilir.

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
Haber icin tesekkurler. Arka ekran cok potensiyele sahip. Daha once oyun konsolu takmak zor oldugu icin acaba tetik olarak kullanilabilir mi diye dusunmustum.

Simdi resim cekerken kontrol ettim. Cok enteressan bir sekilde daha once 12.5.4 rom unda iken yapabildigim arka ekranda selfie cekebilme olanagi su an ortadan kalkmis durumda. Samsung LEnsi acik iken kamera secenekleri arasinda arka ekranda onizleme secenegi bulumuyor. EU rom yuklemis son weekly update yuklu arkadaslar kontrol edip bilgilendirme yapabilriler mi ?

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
Haber icin tesekkurler. Arka ekran cok potensiyele sahip. Daha once oyun konsolu takmak zor oldugu icin acaba tetik olarak kullanilabilir mi diye dusunmustum.

Simdi resim cekerken kontrol ettim. Cok enteressan bir sekilde daha once 12.5.4 rom unda iken yapabildigim arka ekranda selfie cekebilme olanagi su an ortadan kalkmis durumda. Samsung LEnsi acik iken kamera secenekleri arasinda arka ekranda onizleme secenegi bulumuyor. EU rom yuklemis son weekly update yuklu arkadaslar kontrol edip bilgilendirme yapabilriler mi ?
Maalesef yanlis alarm. Meğer süreci kolaylaştırmak için yerini değiştirmişler.

Ekli dosyalar

• IMG_20210527_081618.jpg
    IMG_20210527_081618.jpg
    506,3 KB · Görüntüleme: 47

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Selamlar arka ekranda saati göstermekten başka hiç bir şey olmuyor..iki tıkla açılıyor sadece .ayarlı olduğu halde bildirimler vs gostermiyor sebebi ne olabilir sizce

SardeS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SardeS
Cihazım
A2,F1,Mi8-9-11u
Konular
3
Ayarlarda arka ekran ayarlarını seçtikten sonra ,gelen Telefon,SMS, WhatsApp,Müzik Sportif ayrıca arka ekran ve kamera selfi için çalışıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Ben anlamadım bu işi ayarlar tam olduğu halde saatten başka hiç bir bildirim vs görünmüyor yada gelmiyor başka yerde bir ayarımı var bunun

Üst Alt