Soru Arka cam ve kenar plastiği kırıldı tamiri yapılır mı?

Ashnazg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fotoğraf temsilidir , arka kamera camı kırıldı , kamerada sorun yok , cam değişir ama o kırmızı ok ile gösteridğim siyah çerçeve kenarıda kırıldı onun tamiri oluyor mu?İ

Ayduyd123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FEDERICO
Cihazım
Galaxy Note 10+
Konular
3
Yani internette arka kamera camı satılıyor, alıp takmayı deneyebilirsiniz ama belirttiğiniz siyah çerçeve kırıldıysa sanırım o kısım kamera camına dahil olmadığı için ve internette satılan arka camlarda orası gelmediği için aliexpress de felan arayıp bulup o kısmı ayrıca almanız gerekebilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sanırım bu ürün işinizi görür.

Ashnazg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fotoğraftaki telefon farklı heralde benim bu videodaki işlemi yapsa yeterli oluyor sanırsam.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
telefonunuzu serviste yaptırmanızı öneririm. Ücreti biraz fazla olur fakat sağlıklı olur.

Ayduyd123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FEDERICO
Cihazım
Galaxy Note 10+
Konular
3
fotoğraftaki telefon farklı heralde benim bu videodaki işlemi yapsa yeterli oluyor sanırsam.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Yani videoda sadece kamera camı değişmiş, bunu sizde değiştirebilirsiniz, n11 de 40-50tl ye satılıyor kendinden yapışkanı da var, ama siz camın yapıştığı çerçeve de kırıldı demişsiniz, bu sefer camı değiştirseniz bile kameraya toz girebilir, denemek isterseniz camı alıp takın ama çerçeve kırıksa attığım linkteki üründen alıp arka camı da çıkartıp monte etmeniz gerekecek.

Yetkili serviste muhtemelen linkini attığım yedek parça vardır ama saçma sapan bir fiyat çekebilirler ya da sizin telefon yurt dışı ürünüyse yurtdışı cihazlarına destek vermiyoruz diyedebilirler, onun dışında normal telefoncularda linkini attığım parça sanmıyorum ki stoklarında olsun, gerekirse siz sipariş verip gidin bir telefon servisine profesyonel montajını yaptırın.

Ashnazg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani videoda sadece kamera camı değişmiş, bunu sizde değiştirebilirsiniz, n11 de 40-50tl ye satılıyor kendinden yapışkanı da var, ama siz camın yapıştığı çerçeve de kırıldı demişsiniz, bu sefer camı değiştirseniz bile kameraya toz girebilir, denemek isterseniz camı alıp takın ama çerçeve kırıksa attığım linkteki üründen alıp arka camı da çıkartıp monte etmeniz gerekecek.

Yetkili serviste muhtemelen linkini attığım yedek parça vardır ama saçma sapan bir fiyat çekebilirler ya da sizin telefon yurt dışı ürünüyse yurtdışı cihazlarına destek vermiyoruz diyedebilirler, onun dışında normal telefoncularda linkini attığım parça sanmıyorum ki stoklarında olsun, gerekirse siz sipariş verip gidin bir telefon servisine profesyonel montajını yaptırın.
Bende orjinal servisine göndermek istiyorum telefonuda , telefonu sıfırlaya biliriz vs diyorlar. bir kaç telefoncuyu tamircisini arayıp konuştum 200 tl yapılır diyorlar.

Üst Alt