Soru Arayüz

enemy34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çetin sarıka
Cihazım
mi 9
Konular
2
Arayüz stabil değil.. Her zaman en iyi malzemeler ile en iyi ürün yapılamıyormuş..
Mi 9 kullanıyorum ve bıktım.. bundan önce kullandığım s7 edge deki stabilite bunda yok.. ekranda uygulamaya açılsın diye dokunuyorum ana ekran ikinci sayfa açılıyor..
Klavye ile yazarken space tuşuna basıyorum sanal klavye kayboluyor.. Bu kadar saçmalık olmaz.. mi forum bile açılmıyor.. Geri bildirimler gitmiyor.. verdiğim paraya yazık..
Geçen Samsung A30 aldım inanın müzik kalitesi mi9 a beş basar

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Hocam biz Apple dan geldik Xiaomi cennet diyoruz Sizin Samsung dan gelip MIUI arayüzünü beğenmemeniz ilginç..
Kaldı ki Samsung da arka planda çok fazla güç tüketimi oluyor.. MIUI ise yağ gibi akıyor..

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Hocam Xiaomi modifiye tutkunlarına özel bir marka. :D E-30 gibi performans maximum, konfor minimum.

enemy34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çetin sarıka
Cihazım
mi 9
Konular
2
Hocam biz Apple dan geldik Xiaomi cennet diyoruz Sizin Samsung dan gelip MIUI arayüzünü beğenmemeniz ilginç..
Kaldı ki Samsung da arka planda çok fazla güç tüketimi oluyor.. MIUI ise yağ gibi akıyor..
Dostum o iphonu tepki olsun diye kullanmıyorum.. Bizde çok kullandık iPhone'u... Mi aldım diye telefona aşık olacak halimiz yok.. Telefon stabil değil , bu yargıya varacak kadar çok telefon ve teknoloji tecrübem mevcut..

enemy34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çetin sarıka
Cihazım
mi 9
Konular
2
Hocam Xiaomi modifiye tutkunlarına özel bir marka. :D E-30 gibi performans maximum, konfor minimum.
Biz o modifiye hikayelerini , root olaylarını ve daha fazlasını geçtik..

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Stabilize olayını farklı romları deneyerek aşabilirsiniz..

Emsalsiz21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
6
Allah rızası için mi 9t pro kullanıyorum ve arama ekranı berbat samsung E250 nin arama ekranı daha güzel bi benmmi böyle aceba adamlar bu telefona bu ekranı vermiş olamaz lar redmi note 7 nin çok güzel mesela

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Biz o modifiye hikayelerini , root olaylarını ve daha fazlasını geçtik..

Hocam bu konularda bilgi ve tecrübeniz varsa zaten Xiaomi hakkında böyle bir şikayette bulunmak boşa düşüyor. Kendi işinizi kendiniz göreceksiniz. Xiaomi markasından destek beklemek boşa. 2 yıl önce çıkan cihazı da güncelleme ile sorunları halen çözülmemiş, bu gün ki cihazlarında sorunları çözülmeyecek. Toplulukların geliştirdiği özel ROM'lar ile kendinize bir şeyler uyduracaksınız.

Forumu şöyle geriye doğru biraz geçmiş konuları incelerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlar ve bana hak verebilirsiniz.

Bende Mi 9 kullanıyorum ve aldığım günden beri aldığıma pişmanım bu gün biri gelse s10e yada op 7 ile değişelim dese direk değişirim o derece. Yapacak bir şey yok, zaten xiaomi'ninde müşteri memnuniyeti ve kullanıcı dostu olmak gibi bir derdi yok.

Son düzenleme:

enemy34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çetin sarıka
Cihazım
mi 9
Konular
2
Hocam bu konularda bilgi ve tecrübeniz varsa zaten Xiaomi hakkında böyle bir şikayette bulunmak boşa düşüyor. Kendi işinizi kendiniz göreceksiniz. Xiaomi markasından destek beklemek boşa. 2 yıl önce çıkan cihazı da güncelleme ile sorunları halen çözülmemiş, bu gün ki cihazlarında sorunları çözülmeyecek. Toplulukların geliştirdiği özel ROM'lar ile kendinize bir şeyler uyduracaksınız.

Forumu şöyle geriye doğru biraz geçmiş konuları incelerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlar ve bana hak verebilirsiniz.

Bende Mi 9 kullanıyorum ve aldığım günden beri aldığıma pişmanım bu gün biri gelse s10e yada op 7 ile değişelim dese direk değişirim o derece. Yapacak bir şey yok, zaten xiaomi'ninde müşteri memnuniyeti ve kullanıcı dostu olmak gibi bir derdi yok.
Eyvallah dostum.. Biz işin kolayını deneyip firmadan destek bekliyoruz..
Geri bildirimlerde yaptım..
Galiba haklısınız iş başa düşecek :))

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Apple'dan gelip Xiaomi'ye aşık olmak için, Apple'da en son iPhone 4 falan kullanıp Mi9'a falan atlamış olmanız gerek. Şahsen kaç yıllık 6S bile Mi8'den stabil çalışıyor. Ve mi8'den Asus Rog Phone ll'ye geçtiğimden beri nasıl sorunlu bir markadan kurtulduğumu farkettim. Donanımın hakkını verebilen bir yazılım kesinlikle yok ve arkadaşa harfiyen katılıyorum. Bu arada bence donanım da balon. 4000mAh bataryadan beslenen snapdragon 625, 710 gibi işlemcilerin 7-8 saat ekran süresi vermeleri saçmalıktan ibaret.

Üst Alt