Yardım Arayan kişi fotoğrafı

mstslmzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Kişilere fotoğraf aradığımda fotoğraflar küçük yuvarlak şekilde ve kalitesi çok düşük çıkıyor. Ben tam ekran görünmesini istiyorum. 2 gün önce aldım cihazı yardımcı olabilir misiniz? ilk kez Android kullanıyorum

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Kişilere fotoğraf aradığımda fotoğraflar küçük yuvarlak şekilde ve kalitesi çok düşük çıkıyor. Ben tam ekran görünmesini istiyorum. 2 gün önce aldım cihazı yardımcı olabilir misiniz? ilk kez Android kullanıyorum

Muhtemel görüşler:
1- Sistem fazla yer kaplamasın diye fotoğrafları otomatik olarak küçülterek rehbere dahil ediyordur.
2- Yüklediğiniz fotoğraflar da sorun olabilir.
3- Yazılımsal bir sorun olabilir.

Bunların hangisinin doğru olduğunu anlayabilmek için.
Çözünürlüğü farklı farklı olan bir kaç fotoğrafı aile içindekilerin rehberdeki alanına yükleyin.
Sonra da onların telefonundan sizi arayın
ve fotoğrafların arama ekranında nasıl göründüğünü izleyerek ona göre işlem yapın.

Oyla:

mstslmzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Redmi Note 8 kullanıyorum. Arama ekranı ve kişiler uygulaması AndroidOne gibi. Onunla ilgili olabilir mi? Miui 11 ile kendi arayüzüne döner mi acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhtemel görüşler:
1- Sistem fazla yer kaplamasın diye fotoğrafları otomatik olarak küçülterek rehbere dahil ediyordur.
2- Yüklediğiniz fotoğraflar da sorun olabilir.
3- Yazılımsal bir sorun olabilir.

Bunların hangisinin doğru olduğunu anlayabilmek için.
Çözünürlüğü farklı farklı olan bir kaç fotoğrafı aile içindekilerin rehberdeki alanına yükleyin.
Sonra da onların telefonundan sizi arayın
ve fotoğrafların arama ekranında nasıl göründüğünü izleyerek ona göre işlem yapın.
Redmi Note 8 kullanıyorum. Arama ekranı ve kişiler uygulaması AndroidOne gibi. Onunla ilgili olabilir mi? Miui 11 ile kendi arayüzüne döner mi acaba?

Oyla:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bende note 7 var kendi stock kişiler uygulaması bende de arayan kişinin fotoğrafları bulanık 144 p çıkıyor çözemedim bir türlü bu sorunu...

Oyla:
Üst Alt