Yardım Aranıldığında telefonun geç çalması

Anfy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Mi max 2
Konular
1
Başka telefonda arama yapıldığında telefon çalıyor gibi görünüyor ama 3 ncü çalışta ancak telefon çalıyor. Biraz karışık oldu gibi ama şöyle düşünün birini aradınız telefon 3 kez çalıyor sizde ama karşıdakinin telefonu sizde 3ncü kez çaldığında onda ilk kez çalıyor. Umarım derdimi anlatabildim.
Ayrıca aynı sorunamı bağlı bilmiyorum ama görüşmeden sonra telefonu kapatınca arama ekranı geri tuşuna basmazsam ekranda bir süre kalıyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
İlginç bir durum. Eğer stok rom kullanıyorsanız gerekli yedeklerinizi alıp cihazınızı fabrika ayarlarına döner misiniz? Bazen cihazlarında rahatlaması gerekiyor.

Oyla:

Halilmia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
çağrılar geç gidiyor ve geç kapanıyor değil mi ? benimde başıma gelmişti Çin'den xioami çalışanı bana ulaşmıştı bu konu için. geri bildirim bırakmıştım dönüş sağladılar. güncelleme yapacaksın telefonu başka çözümü yok malesef.rom atacaksın telefona kısaca kendileri bana global beta romunu önermişti

Oyla:

Anfy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Mi max 2
Konular
1
Öncelikle kusura bakmayın ancak yazabiliyorum. Bazı özel sebeplerden telefonuda forumada ancak bakabildim.
Telefonum yazılımı günceldi. O yüzden hard reset yapmayı denedim ve şimdilik işe yaradı. Fakat sonra tekrar eder mi bilmiyorum. Benzer durumla karşılaşan arkadaşlar da bu yolu deneyebilir.

Oyla:
Üst Alt