Yardım Arandığımda arayan kişi rehberimde olmamasına rağmen isminin çıkması

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Arkadaşlar herkese merhaba, mi6'yı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Geçenlerde herhangi bir 3. parti yazılım yüklememe rağmen Truecaller tarzı bir program kullanıyormuş gibi arayan kişinin sistemde ne adla kayıt olduğunu gösteren bir ekran çıktı telefon çalarken, şaşırdım ben böyle bir yazılım yüklemiş miydim diye.. Malum xiaomi kendi işletim sistemindeki yazılımlarla bir çok batarya tüketen yazılımlara gerek kalmadan sizin işinizi kolaylaştırıyor, bu özellik cihazın içerisinde var mıydı? Varsa aktif/deaktif etme kısmı nerededir? Teşekkür ederim.
9.2.2 kullanıyorum (China rom) İngilizce kullanıyorum.

Emir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi6
Konular
0
Öncelikle bölgeyi hindistan yapın ardından sistem uygulamalarına girin oradan telefon ayarlarına girin bilinmeyen numaraları tespit et çıkacak aktif hale getirin işlem tamam

Oyla:

hknslmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi 6
Konular
1
numaranizi sizde acmis oluyorsunuz. ve buda sahsen benim istemedigim bir ozellik. ekran görüntüsü atmak istedim sorun oluştu. ayarlardayken en yukaridaki arama cubuguna bilinmeyen yazdığınızda gorursunuz.

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Arkadaşlar herkese merhaba, mi6'yı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Geçenlerde herhangi bir 3. parti yazılım yüklememe rağmen Truecaller tarzı bir program kullanıyormuş gibi arayan kişinin sistemde ne adla kayıt olduğunu gösteren bir ekran çıktı telefon çalarken, şaşırdım ben böyle bir yazılım yüklemiş miydim diye.. Malum xiaomi kendi işletim sistemindeki yazılımlarla bir çok batarya tüketen yazılımlara gerek kalmadan sizin işinizi kolaylaştırıyor, bu özellik cihazın içerisinde var mıydı? Varsa aktif/deaktif etme kısmı nerededir? Teşekkür ederim.
9.2.2 kullanıyorum (China rom) İngilizce kullanıyorum.
ben cevap vereyim çin romu falan bilmem ama şunu deneyin numaraların başına +9 ekleyin rehberden misal +90541xxxxxxx gibi yazın iyi forumlar :)

Oyla:

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Öncelikle bölgeyi hindistan yapın ardından sistem uygulamalarına girin oradan telefon ayarlarına girin bilinmeyen numaraları tespit et çıkacak aktif hale getirin işlem tamam
Bölgeyi hindistan yap diyorsunuz ya, bölge seçimi nerede yapılıyor ben bulamadım. drunk~~ I hate new technology

Oyla:

guardline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersi
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
8
Bende bölge seçimi yapılamıyor. Telefonu hepsiburada dan aldım. Custom rom 9.2.2.2

Oyla:

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
ayarlara girin üstteki arama kutucuğuna "bilimeyen numaraları tespit et" yazın çıkar fakat uyarı tam olarak şöyle; bazı arayan kimliği bilgileriniz güncelliğini yitirmiş durumda güncellemek istermisiniz? kullanım şartlarını kabul et derseniz açılıyor fakat kabul ederseniz rehberiniz karşıya yükleniyor benim tavsiyem getcontact diye bir uygulama var bunu yükleyip rehber erişimine izin vermeyin bu programla kaç adet kaydınız varsa çıkıyor genelde ben bunu kullanıyorum neden diyecek olursanız biri aradı diyelim ahmet yazıyor isimde hangi ahmet sorusunun cevabı olarak genelde bilmemne ahmet şu firma çalışanı ahmet gibi kayıtlarda çıkıyor mesela kargodan aradılar abdülmüttalip yazıyor bu ne dedim böyle sonra programdan baktım aras kargo eleman, osmanın kayınçısı abdü, bacanağın bilmemneyi vs yazıyor yani kendi elimizle verdiğimiz verileri bize sunuyorlar işin özü rehberinizi paylaşmayın :) yazı biraz uzun oldu fakat okuyanların hak vereceğini düşünüyorum...

Oyla:
Üst Alt