Yardım Arama yaparken Karsi tarafin sesi az geliyor

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
Selamun aleykum herkese arama yaparken karsi tarafin sesi az geliyor sakizla temizledim fircayla temizledim nafile acaba ici kirlemi dolmus yoksa sorun ahizedemi

emrecanzincir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 S
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
1
Buzzer'da da olabilir sorun fakat sadece fırça ile temizlemek tozu ve pisliği içeri itmek olur. Etli kalınca bir çift taraflı bantla önce pisliği alıp sonra fırça ile temizlemek daha iyi sonuç verebilir.

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buzzer'da da olabilir sorun fakat sadece fırça ile temizlemek tozu ve pisliği içeri itmek olur. Etli kalınca bir çift taraflı bantla önce pisliği alıp sonra fırça ile temizlemek daha iyi sonuç verebilir.
Buzzerden olsaydi cizirti sesi gelmezmiydi

emrecanzincir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 S
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
1

Aycl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Psikolojik Danışma
Konular
6
Hocam öncelikle anlatacaklarım öneri niteliğinde değildir yani denemem durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Yalnızca kendi deneyimlerimden bahsetmek isterim.

Redmi note 9 pro kullanıyorum ve ahizeden ses çok az gelmekteydi. Mikrofonumdan ses karışıyor gitmiyor ve bildirim ışığım yanmıyordu.

Bir sakız aldım, yarım saat kadar çiğnedim ve sonrasında ıslaklığını aldım. Kuru, yumuşak bir sakız haline geldi.

Telefonda sakızın girebileceği her yere sakız yapıştırıp çektim. Bir nevi telefona ağda yaptım. Şu anda canavar gibi.

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğim gibi temizlemeyi deneyin olmazsa buzzerı açarak temizlemeli. Eğer düzelmezse buzzer değişebilir.

Hocam öncelikle anlatacaklarım öneri niteliğinde değildir yani denemem durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Yalnızca kendi deneyimlerimden bahsetmek isterim.

Redmi note 9 pro kullanıyorum ve ahizeden ses çok az gelmekteydi. Mikrofonumdan ses karışıyor gitmiyor ve bildirim ışığım yanmıyordu.

Bir sakız aldım, yarım saat kadar çiğnedim ve sonrasında ıslaklığını aldım. Kuru, yumuşak bir sakız haline geldi.

Telefonda sakızın girebileceği her yere sakız yapıştırıp çektim. Bir nevi telefona ağda yaptım. Şu anda canavar gibi.
Allah razi olsun sizden sakizi iyi cigneyince oldu hatta ahize telini bile yerinden cikardi telin dibinde kir vardi temizledim ses baya bi yukseldi ama telin deliklerinde sakiz kaldi bi zarari olurmu bu sekilde cunku cikmasi cok zor

emrecanzincir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 S
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
1
Allah razi olsun sizden sakizi iyi cigneyince oldu hatta ahize telini bile yerinden cikardi telin dibinde kir vardi temizledim ses baya bi yukseldi ama telin deliklerinde sakiz kaldi bi zarari olurmu bu sekilde cunku cikmasi cok zor
Sakızın sıkıntısı o, tabiki zararı olacak. Çift taraflı bant dememin sebebi sakız etkisini zararsız biçimde yapmanızdı

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
Sakızın sıkıntısı o, tabiki zararı olacak. Çift taraflı bant dememin sebebi sakız etkisini zararsız biçimde yapmanızdı
Hocam cogunu temizledim az bisey kalmis hala zarar verirse ne gibi Zarari olur?

Üst Alt