Yardım Arama ve SMS arayüzü

Akcandan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
1
Merhaba mi 9 Lite telefonu yeni aldım , inceleme videolarında dikkat etmemiştim arama ve SMS kısmı android arayüzü ve çok kötü bunu miu arayüzüne çeviremedim galiba global sürümler böyleymiş , bildiğiniz bir yöntem veya bunu düzeltmek için güzel bir launcher vs varmı ?

Son düzenleme:

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Merhaba mi 9 Lite telefonu yeni aldım , inceleme videolarında dikkat etmemiştim arama ve SMS kısmı android arayüzü ve çok kötü bunu miu arayüzüne çeviremedim galiba global sürümler böyleymiş , bildiğiniz bir yöntem veya bunu düzeltmek için güzel bir launcher vs varmı ?
Global Hindistan rom kullanmayı dene

Oyla:

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180

Yanlış hatılamıyorsam MIUI Arayüzü MIUI 11 versiyonundan itibaren Google arama ve sms uygulamasını kullanıyor.
Söz konusu arama ve sms uygulaması daha önce MIUI arayüzün arama ve sms uygulamasını kullanıyordu ve aramada gelen ve giden aramaları kaydedebiliyordu şimdi bu yeni çıkan bir çok cihazda yok onun yerine Google arama ve sms uygulamasını kullanır oldu, bu da MIUI Arayüzüne monte edilemiyor uzun uğraşlar vermek gerekiyor eğer eski MIUI arama ve sms uygulaması port edilirse eski haline dönebilir....

Oyla:

Akcandan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
1
Yanlış hatılamıyorsam MIUI Arayüzü MIUI 11 versiyonundan itibaren Google arama ve sms uygulamasını kullanıyor.
Söz konusu arama ve sms uygulaması daha önce MIUI arayüzün arama ve sms uygulamasını kullanıyordu ve aramada gelen ve giden aramaları kaydedebiliyordu şimdi bu yeni çıkan bir çok cihazda yok onun yerine Google arama ve sms uygulamasını kullanır oldu, bu da MIUI Arayüzüne monte edilemiyor uzun uğraşlar vermek gerekiyor eğer eski MIUI arama ve sms uygulaması port edilirse eski haline dönebilir....
Peki şuan miu arayüzüne çevirmek için , bir yöntem var mı ? Google arayüzü gerçekten kötü

Oyla:

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Peki şuan miu arayüzüne çevirmek için , bir yöntem var mı ? Google arayüzü gerçekten kötü

Şu an stabil geri dönüş yok geliştirici bir kaç arkadaş üzerinde çalışıyor eski uygulamanın port edilmiş hali çıkarsa size buradan bilgi veririm

Oyla:

Akcandan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
1
Şu an stabil geri dönüş yok geliştirici bir kaç arkadaş üzerinde çalışıyor eski uygulamanın port edilmiş hali çıkarsa size buradan bilgi veririm
Teşekkür ederim , haber bekliyorum takipte kalıcam

Oyla:

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Teşekkür ederim , haber bekliyorum takipte kalıcam

Rica ederim, bende google arama ve sms uygulamasını pek sevemedim o nedenle eski uygulamaya dönmek için üzerinde çalışıyorum stabil ve sorunsuz çözüm üretebilirsem veya port edebilirsem izin bu forumda paylaşırım

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Onu nasıl yapabilirim ?
Hindistan romu ile global arasında bir fark yok. Bu nedenle hindistan romunu kullanmanız size bir fark yaratmayacaktır. Bootloader kilidini açıp fastboot ile romu yükleyebilirsiniz. Bunlarla ilgili de forumda bir çok ayrıntılı rehber bulabilirsiniz.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Hindistan romu ile global arasında bir fark yok. Bu nedenle hindistan romunu kullanmanız size bir fark yaratmayacaktır. Bootloader kilidini açıp fastboot ile romu yükleyebilirsiniz. Bunlarla ilgili de forumda bir çok ayrıntılı rehber bulabilirsiniz.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fark çin romunda var diye biliyorum hocam. Aynı şekilde devam ediyormu bu durum?

Oyla:
Üst Alt