Anket Arama Uygulaması Tercihiniz nedir?

Szice Hangisi Daha İyi Bir Seçenek?

• Miui 12+Miui Dialer (Global)

• Miui 12+Miui Dialer (EU)

• Miui 12 (Endonezya)

• Miui 12 (Hindistan)

• CFW ROM

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
aosp romlarda kullandığım bir arama uygulaması inceleyebilirsiniz.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Google'ın dialer uygulaması, spam ve bilinmeyen numaraları bulması açısından çok kullanışlı ve tasarım olarak da gayet iyi ama üstteki çentik kapanmayinca tasarımin hiçbir güzelliği kalmıyor.

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
arkadaşlar uygulamagoogle play türkiyeden kaldırılmış sanırım ben vpn kullandığım için girebildim. incelemek isteyen arkadaşlar için apkmirror linki bırakıyorum

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
benim için öncelik ses kaydı. önerileriniz için teşekkür ederim. true çok kullanışlı bir uygulama, ses kaydı da yapabiliyorsunuz ancak bluetooth kulaklıktan karşı tarafın sesini maalesef kaydedemiyor. hariçi ses kayıt programları da bu şekilde sorunlu. bunu nasıl çözebiliriz acaba, bilgisi olan var mı?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
benim için öncelik ses kaydı. önerileriniz için teşekkür ederim. true çok kullanışlı bir uygulama, ses kaydı da yapabiliyorsunuz ancak bluetooth kulaklıktan karşı tarafın sesini maalesef kaydedemiyor. hariçi ses kayıt programları da bu şekilde sorunlu. bunu nasıl çözebiliriz acaba, bilgisi olan var mı?
Farklı rom yükleyebilirsiniz

hmtgnydn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamit
Konular
1

Kesin çözüm... (Root gerektirir)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam soldaki hangisi acaba
İkisi de aynı uygulamanın farklı ekran görüntüleri. Miui 8 deki arayüzü örnek olsun diye koydum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

True phone uygulaması
Bol ozellestirmeli arama uygulamasıdır. Şu ana kadar kullandığım en iyi arama uygulaması diyebilirim
Tavsiyem anket şıklarini değiştirmeniz
1- Google dialer
2- Xiaomi dialer
3- Saf android dialer
4- Diğer
Olabilir mesela
Tavsiyeniz için teşekkürler. Dialer olarak çok çeşit olduğundan şıkları fazla koymak istemedim. Redmi 8 Pro özelinde forum konularina baktığımızda çoğu kişinin miui dialer için bootloader kilidini açıp Root işlemi yaptığını gözlemledim. Hatta bir kaç başlıkta hep aynı soru sorulmuş Google arama uygulamasını nasıl değiştiririm denilmiş. Ancak kimi Endonezya Rom kullanıyor, kimi de Mevcut yazılımı hangi bölgeyse üzerine Miui Dialer kuruyor.

Kısacası aynı sonuca farklı yöntemlerle ulaşıyoruz. Hangisi daha çok tercih sebebi ve daha avantajlı? Bunu öğrenmek içindi. handshake~~

Son düzenleme:
Üst Alt