Arama Titreşimi Özelliği

cihancelikk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihan Çelik
Cihazım
Mi Band
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 7-8 aydır Mi Band 2 modelini Apple iphone 6 serisi cihazım ile kullanıyorum. Bileklik ilk geldiğinde telefona arama geldiğinde titreşim özelliği varken durduk yere bu özellik gitti. Şu an telefonum çaldığı halde bileklik titremiyor.

Sizin başınıza bu şekilde bir şey geldi mi ? Yardımcı olabilecek var mı ?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 7-8 aydır Mi Band 2 modelini Apple iphone 6 serisi cihazım ile kullanıyorum. Bileklik ilk geldiğinde telefona arama geldiğinde titreşim özelliği varken durduk yere bu özellik gitti. Şu an telefonum çaldığı halde bileklik titremiyor.

Sizin başınıza bu şekilde bir şey geldi mi ? Yardımcı olabilecek var mı ?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Bağlantı yi sonlandır mi band ile tekrar bağlantı kur, oda olmassa bağlantıyı sonlandir, uygulamayı sil telefonu yeniden baslat, uygulama yi kur, baglan muhtemelen düzelecektir.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EMBAYT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
iPhone 5S 64GB
Konular
0
aynı sorun bende de mevcut. iPhone 5s kullanıcısıyım. bi kaç aydır gelen aramalar ve uygulama bildirimlerini göstermiyor mi band 2'im. sabah kurduğum alarmlar için titriyor. band in bağlantısını kestim yeniden yaptım olmadı. uygulama sildim yeniden yükledim olmadı. android bir cihazda kurulum yaptım orda tıkır tıkır çalışıyor tüm fonksiyonlar. olayı anlamış değilim. bir türlü çözemedim sorunu.

Üst Alt