Soru Arama sırasında ekran kararmasi

galesiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
süleyman
Cihazım
mi band 4
Konular
2
Merhaba arkadaşlar bende note8 pro var 2 gunden beri arama yapıyorum telefonumu kulaga goturmeden ekrar kararıyor ama aramaya devam ediyor yakınlık sensörü sorunu var sanırım daha yeni aldim yaw karsi tarafin teli kapalıysa sinyal sesine kadar ekran gelmiyor ne yapabiliriz yardımcı olurmusunuz

Hkncng

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Merhaba arkadaşlar bende note8 pro var 2 gunden beri arama yapıyorum telefonumu kulaga goturmeden ekrar kararıyor ama aramaya devam ediyor yakınlık sensörü sorunu var sanırım daha yeni aldim yaw karsi tarafin teli kapalıysa sinyal sesine kadar ekran gelmiyor ne yapabiliriz yardımcı olurmusunuz

Ayarlar/Telefon Hakkında/ Çekirdek sürümü (3-4 defa tıkla)/Menü açılacak/Proximity sensor yazana tıklayın. Ardından Calibrationa tıklayın elinizle telefonun sağ üstündeki sensörü kapatıp kalibre edin sorun çözülüyor. Bu şekilde kaibre edebilirsiniz.

Oyla:

galesiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
süleyman
Cihazım
mi band 4
Konular
2
Ayarlar/Telefon Hakkında/ Çekirdek sürümü (3-4 defa tıkla)/Menü açılacak/Proximity sensor yazana tıklayın. Ardından Calibrationa tıklayın elinizle telefonun sağ üstündeki sensörü kapatıp kalibre edin sorun çözülüyor. Bu şekilde kaibre edebilirsiniz.
Orda pass ve fail var sadece

Ekli dosyalar

• 30B5FA02-29BF-47D2-886F-EDCA7855F0B2.jpeg
    30B5FA02-29BF-47D2-886F-EDCA7855F0B2.jpeg
    1,9 MB · Görüntüleme: 42
Oyla:

furkanavshar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Wk Dk
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Mühendis
Konular
3
Ekran jelatini varsa o da neden oluyor olabilir. Ama olmayabilir de. Boşuna jelatinden etmeyeyim sizi (:

Oyla:
Üst Alt