Soru Arama nasıl kaydedilir?

augias

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
POCO X5 Pro 5G telefon var bazı nedenlerden dolayı aramaların kaydedilmesi lazım Google'nin kendi telefonunda kaydetmeye başlayınca karşı tarafa arama kaydediliyor diye ses gidiyor acr vb. uygulamalarda ise izin vermiyor. Nereden bulabiliriz bu arama kaydetmeyi?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Rom değişmeniz lazım, MIUI arama uygulaması olan romlar Endonezya ve Tayvan romudur.

augias

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rom değişmeniz lazım, MIUI arama uygulaması olan romlar Endonezya ve Tayvan romudur.
rom değiştirmeden yapma mümkün değil mi veya xiaomi telefon uygulamasını dışarıdan bulamaz mıyız?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
rom değiştirmeden yapma mümkün değil mi veya xiaomi telefon uygulamasını dışarıdan bulamaz mıyız?
Bulursunuz tabii ki, zorlarsanız yüklenebilir de, ama çalışmasını garanti edemem. Çalışsa da hata verebilir, yada tüm özellikleri çalışmayabilir. Şunu deneyebilirsiniz (root varsa tabii ki) LuckyPatcher ile sistem uygulamasına dönüştürüp roma entegre ederseniz daha sağlıklı çalışabilir.

augias

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Bulursunuz tabii ki, zorlarsanız yüklenebilir de, ama çalışmasını garanti edemem. Çalışsa da hata verebilir, yada tüm özellikleri çalışmayabilir. Şunu deneyebilirsiniz (root varsa tabii ki) LuckyPatcher ile sistem uygulamasına dönüştürüp roma entegre ederseniz daha sağlıklı çalışabilir.
anladım,teşekkürler.

augias

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
hocam birde başka bir sorum olacak veriler silinmeden endonezya veya Tayvan rom atmak mümkün müdür?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
hocam birde başka bir sorum olacak veriler silinmeden endonezya veya Tayvan rom atmak mümkün müdür?
Ne yazık ki hayır, temiz kurmanızı tavsiye ederim. Kurulabilir elbette, ama hatalara karşılaşmanız yüksek ihtimal.

Üst Alt