Soru Arama Kaydı

korsanabak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
belirtmiyoru
Cihazım
pocox3pro
Konular
1
merhaba yeni güncelleme ile arama ekranına arama kayıt butonu gelmiş konumda fakat arama yapınca veya cevaplayınca bu buton aktif hale geliyor. Aramaya cevap verince konuşma başında Bu arama kayıt altına alınıyor diye anons yapıyor bu anonsu kaldırabilirmiyiz veya sesi değiştirebilirmiyiz? ROM atmadan :) Şimdiden Teşekkür ederim Herkese Güvenli Mi ler...

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Anons yapması sizin için daha iyi, çünkü yasal olarak kayıt yapmadan önce karşı tarafa bildirmeniz, hatta karşı tarafın onayını almanız gerekiyor. Aksi halde yasal olarak suçlu duruma düşebilirsiniz.

onahasret

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Karaca
Cihazım
Xiaomi 10 pro
Konular
0
Anons yapması sizin için daha iyi, çünkü yasal olarak kayıt yapmadan önce karşı tarafa bildirmeniz, hatta karşı tarafın onayını almanız gerekiyor. Aksi halde yasal olarak suçlu duruma düşebilirsiniz.
Ses kaydı dosyasına nerden ulaşabiliriz, ayarlarını bulamadım. Telefon: Xiaomi 10 pro

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Genellikle dahili depolamada sesle, arama ile ilgili bir dosyanın içinde bulunur. Dahili depolamada dosyaları tek tek tıklayarak kontrol ediniz. Bu telefonu kullanmadığım için yerini tam bilemiyorum. Telefonun son konuşmalar bölümünde de olabilir.

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Dosyalar, miu
Ses kaydı dosyasına nerden ulaşabiliriz, ayarlarını bulamadım. Telefon: Xiaomi 10 pro
Dosyalar, MIUI, sound recorder, call recorder.

Ayrıca ses kaydedici uygulamasından da ulaşılır.

Ayrıca arama detaylarından kişiyi seçin, en altta daha fazla göster, kaydedilen aramalar kısmında da olabilir.

Üst Alt