Çözüldü Arama Kaydı Olan Xiaomi Modelleri

melami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
1
merhabalar herkese hayırlı akşamlar redmi ote 8 pro var, ses kayıt yok bazı varyantlarda ve rom larla filan oluyormuş ama pek anlayamıyorum bazı sitelerde risk almayın diyor o yüzden xiaomi telefonlarda arama kaydı olan modelleri hangileridir acaba yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Xiaomi cihazların ülkemizde (+avrupada, amerikada vs.) satılan hiç bir güncel modelinde yasal zorunluluklar nedeni ile arama kaydı bulunmuyor ve bulunması da mümkün değil. Aksi halde firma ciddi cezai yaptırımlarla karşılaşır.

Ancak endonezya, tayvan, çin gibi ülkelerde yasal mevzuat arama kaydı yapılmasına izin veriyor. Bu nedenle de bu ülkeler için hazırlanmış yazılımlar yüklenerek cihazınıza arama kaydı özelliğini kazandırabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise bağımsız geliştiriciler tarafından hazırlanan ve custom rom adı verilen özelleştirilmiş yazılımlar yüklenebilir.

Endonezya, tayvan, çin gibi bölgelerin romlarını veya custom romları yüklemek ise cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Eğer çağrı kaydı için cihazınızı garanti dışı...

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
17
Xiaomi cihazlarında global romlara ses kaydı özelliği çok nadir var ama herhangi modelin eu rom ve India romlarinda ses kaydı özelliği var , size tavsiyem herhengi bir telefoncuya gidip tlefon romunu India veya eu rom yaptirmaniz eğer yapabilirim derseniz kısaca bahsedeyim mifirim sitesine gidip cihazina uygun romu bulup indir bilgisayarına mi flash tool kur cihazı telefona bağla 15 dk içinde cihazın hazır olur

Oyla:

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Xiaomi cihazların ülkemizde (+avrupada, amerikada vs.) satılan hiç bir güncel modelinde yasal zorunluluklar nedeni ile arama kaydı bulunmuyor ve bulunması da mümkün değil. Aksi halde firma ciddi cezai yaptırımlarla karşılaşır.

Ancak endonezya, tayvan, çin gibi ülkelerde yasal mevzuat arama kaydı yapılmasına izin veriyor. Bu nedenle de bu ülkeler için hazırlanmış yazılımlar yüklenerek cihazınıza arama kaydı özelliğini kazandırabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise bağımsız geliştiriciler tarafından hazırlanan ve custom rom adı verilen özelleştirilmiş yazılımlar yüklenebilir.

Endonezya, tayvan, çin gibi bölgelerin romlarını veya custom romları yüklemek ise cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Eğer çağrı kaydı için cihazınızı garanti dışı bırakmayı göze alıyorsanız ilgili yazılımların kurulum rehberlerine yönlendirme yapabilirim.

Oyla: Çözüm
Üst Alt