Yardım arama kaydı numaraları isim görünmüyor

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
miui 7 rom kullanıyorum. dün bir güncelleme geldi 800mb lik onu kurdum. sürüm şimdi 5.9.11 oldu
birşey farkettim. mesasjlarda ve arananlarda isimler yerine telefon numaraları görünüyor çoğunun. arananlarda son aradığım kişinin numarası görünüyor. ara deyince de ismi yine görünmüyor sadece numarası görünüyor. ama rehberde kayıtlı. bir çözümü var mı bunun?

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
miui 7 rom kullanıyorum. dün bir güncelleme geldi 800mb lik onu kurdum. sürüm şimdi 5.9.11 oldu
birşey farkettim. mesasjlarda ve arananlarda isimler yerine telefon numaraları görünüyor çoğunun. arananlarda son aradığım kişinin numarası görünüyor. ara deyince de ismi yine görünmüyor sadece numarası görünüyor. ama rehberde kayıtlı. bir çözümü var mı bunun?
sorunu çözdüm yaaa,, google hesapları gitmiş. rehberim de gmailde vardı. kurunca geldi :))

Oyla:

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
bendede aynı kişiden bir kaç tane oluyor sonra tek tek silmek zorunda kalıyorum. sanırım hem googleden hemde mi hesabından senkronize edince aynı numaralar ikişer tane oluyor. bunu düzeltmenin bir yolu varmı acaba?

Oyla:
Üst Alt