Soru Arama Kaydedici

ccanunall

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi 8pro
Konular
3
Merhaba,
Root vb yapmadan arama ses kaydedici program öneriniz var mı? play içindekilerin tümünü denedim ancak konuşma esnasında sadece benim sesimi kaydediyor. Teşekkürler.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba,
Root vb yapmadan arama ses kaydedici program öneriniz var mı? play içindekilerin tümünü denedim ancak konuşma esnasında sadece benim sesimi kaydediyor. Teşekkürler.
Maalesef root'suz yapamazsınız. Hatta root ile çalışan çoğu uygulama bile kayıt yapamıyor. Android bu konuda çok hassas. En iyi çözüm miui arama uygulaması olan bir roma geçmek

Oyla:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Hocam sana önerebileceğim 3 uygulama var.

1- - Ücretsiz

2- - 7 gün ücretsiz denemesi var (Rootlu cihazda on numara) | - 82,99 TL gibi bir ücreti var

3- Truecaller Pro - Pro apk var bulurum eğer sorun olmaz ise yükleyebilirim.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Harici uygulama ile kayıt yapınca kalitede düşük oluyor yalnız. Ben bir kaç yolla kayıt yapmıştım ancak kayıtlar bariz şekilde berbattı.
MİUİ stok uygulama ile kaydedince görüşme kalitesinde kayıpsız oluyor sesler.

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Harici uygulama ile kayıt yapınca kalitede düşük oluyor yalnız. Ben bir kaç yolla kayıt yapmıştım ancak kayıtlar bariz şekilde berbattı.
MİUİ stok uygulama ile kaydedince görüşme kalitesinde kayıpsız oluyor sesler.
Diğer uygulamalar karşı tarafın sesini mikrofon ile almaya çalışıyor çoğunlukla bu yüzden ses kalitesi berbat

Oyla:

ccanunall

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi 8pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef root'suz yapamazsınız. Hatta root ile çalışan çoğu uygulama bile kayıt yapamıyor. Android bu konuda çok hassas. En iyi çözüm miui arama uygulaması olan bir roma geçmek
root konusunda henüz tecrübesiz olduğum için korkuyorum açıkcası. teşekkür ederim

Oyla:

ccanunall

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi 8pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu arada cihazım kaçak, ve okuduklarım yada takip ettiklerim sonrası anladığım kadarıyla root öncesi bootloader yapmak gerekiyor. bootloader sonrasında yada ikinci aşama olan root sonrası IMEI gider mi? yani cihaza tekrar IMEI çakmak mı gerekir. Android konusunda yeni olduğum için kullandığım terimler için kusuruma bakmayın lütfen.

Oyla:

«Atilla»

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Muhasebe
Konular
1
Harici uygulamalar ile kayıt yaparken ses çok kötü gelmesinin sebebi sesi az duymasından. Görüşmeyi dışarı verip kaydetmeniz lazım. o zaman biraz daha iyi oluyor ama yinede çok kaliteli olduğu söylenemez. Samsung da LG nin bi versiyonunda bazı Çin merkezli cihazlarda (Lenovo, Honor vs) kendi arama uygulaması olduğu için muhtemelen bu özellik açık oluyor. arkadaşların dediği gibi miui arama uygulaması iş görecektir.. ama garantili ise garantisinin bitmesini bekle :)

Oyla:
Üst Alt