Soru Apple’dan Poco X3’e Geçme

oucakkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman Utku
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
Merhabalar,
4 yıldır iPhone 7 kullanıcısıyım daha önce kısa bir süre android (samsung note 5) kullandım yani uzun yıllardır Apple kullanıcısıyım şimdi androide geçmek istiyorum ve Poco X3 dikkatimi çekti fiyatı uygun 120hz yenileme hızı filan güzel göründü gözüme. Siz bu konuda ne düşünürsünüz benimle aynı durumda olan arkadaşlar ne gibi zorluklarla karşılaştı? Forumda konuları okuyunca androidden biraz soğumaya başladım tekrardan ancak bir de size sormak istiyorum?

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhabalar,
4 yıldır iPhone 7 kullanıcısıyım daha önce kısa bir süre android (samsung note 5) kullandım yani uzun yıllardır Apple kullanıcısıyım şimdi androide geçmek istiyorum ve Poco X3 dikkatimi çekti fiyatı uygun 120hz yenileme hızı filan güzel göründü gözüme. Siz bu konuda ne düşünürsünüz benimle aynı durumda olan arkadaşlar ne gibi zorluklarla karşılaştı? Forumda konuları okuyunca androidden biraz soğumaya başladım tekrardan ancak bir de size sormak istiyorum?
Alabilirsiniz guzel cihaz not 9 pro veya min note 10 litede tercih edilir

Oyla:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Merhabalar,
Yazılım konusunda Xiaomi bazen can sıkabilir ama kullanıma engel olan hatalar değildir genelde. Konu sosyal medyaya gelince canınız sıkılacak :)

Oyla:

luthien

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
4
Oppo reno 4 bakabilirsiniz. Telefonda önemli kriterlerimden birisi OLED veya AMOLED olması. Xiaomi tarafonda ise mi note 10 lite bakabilirsiniz.

Oyla:

oucakkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman Utku
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazılım konusunda Xiaomi bazen can sıkabilir ama kullanıma engel olan hatalar değildir genelde. Konu sosyal medyaya gelince canınız sıkılacak :)
Neden sosyal medyaya gelince canınız sıkılacak dediniz benim en çok kullandığım sosyal medyalar zaten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oppo reno 4 bakabilirsiniz. Telefonda önemli kriterlerimden birisi OLED veya AMOLED olması. Xiaomi tarafonda ise mi note 10 lite bakabilirsiniz.
Ancak 120hz ekran yenileme yok diye biliyorum mi note 10 lite’da ? Beni en çok korkutan o yavaş geçişlerin olması malum ios’da onu hissetmiyorsunuz iphone 7 de İPS ekran sonuçta

Birde söylemeyi unuttum benim kullanım amacım çoğunlukla sosyal medya, fotoğraf ve çok nadir durumlarda da pubg oynarım, gerisi tamamen telefonu yormayacak bankacılık programları, office programları vs.

Son düzenleme:
Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Neden sosyal medyaya gelince canınız sıkılacak dediniz benim en çok kullandığım sosyal medyalar zaten

Ancak 120hz ekran yenileme yok diye biliyorum mi note 10 lite’da ? Beni en çok korkutan o yavaş geçişlerin olması malum ios’da onu hissetmiyorsunuz iphone 7 de İPS ekran sonuçta

Birde söylemeyi unuttum benim kullanım amacım çoğunlukla sosyal medya, fotoğraf ve çok nadir durumlarda da pubg oynarım, gerisi tamamen telefonu yormayacak bankacılık programları, office programları vs.
Hocamın söylediği şey sosyal medya platformlarında konuları okudukça canınız sıkılacak. Her telefon için bu böyledir genelde sorunları olan kişiler konu açar çünkü. Apple gruplarında veya forumlarında da bu durum böyle.

Oyla:

oucakkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman Utku
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocamın söylediği şey sosyal medya platformlarında konuları okudukça canınız sıkılacak. Her telefon için bu böyledir genelde sorunları olan kişiler konu açar çünkü. Apple gruplarında veya forumlarında da bu durum böyle.
Valla çok kararsız kaldım telefon konusunda

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Valla çok kararsız kaldım telefon konusunda
Ben de note 9 pro var ben öneririm. Geçme imkanım olsa ben geçerdim. Apple ile kıyaslanmaz ama Apple değil android alacaksanız rahatlıkla bu fiyata alabilirsiniz.

Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
iPhone 7den sonra cag atlamis gibi olursunuz.Gerek ekran,gerek performans gerekse batarya

Oyla:
Üst Alt