Soru App Vault Çince Oldu

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Poco X3 Pro telefonuma BL unlock yaptıktan sonra son sürüm EU rom yükledim. Daha sonra Kangaroox kernel ve çeşitli magisk modülleri yükledim. En son sola kaydırıp app vaulta bakınca widgetler Çince idi. Recent kısmında gözüken uygulamaları ios tarzı gösteren bir modül yüklemiştim onunla ilgili olabilir mi?

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Konuya şöyle bir ekleme yapayım. agit77 üyemizin temalarına bakarken tema mağazasının da Çin olduğunu fark ettim. Bir sorun yok gibi gözüküyor ama global eu romda app vault ve tema uygulaması nasıl Çin oluyor ona anlam veremedim

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Modülleri devre dışı bırakıp denediniz mi? Kullandığınız tema ile alakalı da olabilir, farklı bir tema seçtiğinizde yine Çin dilinde mi görünüyor?

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Uygulama çekmecesinin güncellemesini kaldırırsanız Türkçe olur tekrar.

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Modülleri devre dışı bırakıp denediniz mi? Kullandığınız tema ile alakalı da olabilir, farklı bir tema seçtiğinizde yine Çin dilinde mi görünüyor?
Sanırım sorunu buldum. Recent kısmını ios stili yapan bir modül yüklemiştim. Bu ses açma kısma tuşlarına basılan yerde sanırım Çin app vault yüklemiş olduk. Modül açıklamasında if you select China app vault ile başlayan bir cümle var. Modülü kaldırınca Çince düzelir mi yoksa öyle kalır mı?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Sanırım sorunu buldum. Recent kısmını ios stili yapan bir modül yüklemiştim. Bu ses açma kısma tuşlarına basılan yerde sanırım Çin app vault yüklemiş olduk. Modül açıklamasında if you select China app vault ile başlayan bir cümle var. Modülü kaldırınca Çince düzelir mi yoksa öyle kalır mı?
Evet düzelecektir büyük ihtimalle.

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
App vault düzeldi. Temayı değiştirmedim, sadece agit77 hocanın ios fontunu mağazadan yükledim. Tema halen Çin bölgesinde.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlgilerinize teşekkürler.

Eu rom tema uygulaması varsayılan Çin bölgesi olarak geliyor. En son miui 12,5 ta kaldığım için güncel sürümlerde değişti mi bilmiyorum. Eu rom çin tabanlı olduğu için değiştiğini de sanmıyorum. Tema olarak sadece Global - Rusya - Hindistan bölgelerine yüklenebiliyor. Yazı tipleri ise Global - Rusya - Hindistan-Çin bölgelerinde çıkmakta ( Kullandığım Eu romda bu şekilde. )

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Eu rom tema uygulaması varsayılan Çin bölgesi olarak geliyor. En son miui 12,5 ta kaldığım için güncel sürümlerde değişti mi bilmiyorum. Eu rom çin tabanlı olduğu için değiştiğini de sanmıyorum. Tema olarak sadece Global - Rusya - Hindistan bölgelerine yüklenebiliyor. Yazı tipleri ise Global - Rusya - Hindistan-Çin bölgelerinde çıkmakta ( Kullandığım Eu romda bu şekilde. )
Çok teşekkür ederim. Yüklediğim modüller sonrasında bölgenin değiştiğini düşünmüştüm demek varsayılan hali böyleymiş.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Videoda da tema uygulamasını açınca yazılar Çince gözüküyor. Dediğiniz gibi 13 sonrasında da değişmemiş.

Üst Alt