Çözüldü Apk yüklenmiyor

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu 11.0.5.0
Telefon Modeli
K20 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
K20 Pro xiaomi.eu romu kullanıyorum. Bu romda bazı uygulamaları apk olarak yüklerken globalde yaşamadığım sorunu yaşıyorum.Resmi olmayan kanallardan sistem uygulamaları yüklenemiyor hatası alıyorum,bunun bir çözümü varmıdır?

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
installer uygulamasını değiştirmek telefonu yeniden başlatana kadar geçerli oluyor, telefon yeniden başladığında eski haline dönüyor

Oyla:

yunuscinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ynscnr55
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
Poco x3 nfc telefonum miui 12.0.9 custom rom ve CY kernel yüklü. Kamere uygulamasını yüklerken Resmi olmayan kanallardan uygulama yüklenemiyor hatası alıyorum. Adb ile packageinstaller de yükledim ama değişen birşey olmadı. Başka ne yapabilirim ? Cihaz rootlu twrp ve magisk yüklü.

Oyla:

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Poco x3 nfc telefonum miui 12.0.9 custom rom ve CY kernel yüklü. Kamere uygulamasını yüklerken Resmi olmayan kanallardan uygulama yüklenemiyor hatası alıyorum. Adb ile packageinstaller de yükledim ama değişen birşey olmadı. Başka ne yapabilirim ? Cihaz rootlu twrp ve magisk yüklü.

sürümüne uygun olanı seçip bununla yükle

Oyla:

yunuscinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ynscnr55
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0

sürümüne uygun olanı seçip bununla yükle
yükledim fakat yükleme ekranı geliyor uygulama yüklenemedi diyor.

bu kamera uygulamalarından hiç birini yükleyemiyorum. Acaba telefondaki mevcut kamera programını kaldırıp denesem olur mu ?

Oyla:

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
yükledim fakat sonuç aynı.

bu kamera uygulamalarından hiç birini yükleyemiyorum.
magisk modülü şeklinde mod kamera yüklüyorum genelde. bu şekilde kamera uygulamasına izin vermiyor olabilir

Oyla:

yunuscinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ynscnr55
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
Oyla:

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
suan uygulama ekranı geliyor fakat bitmesine yakın yüklenemedi hatası veriyor. magisk ile hangi mod yüklüyorsunuz.
telefon aynı değil, mi note 10. bu tarz resmi apk güncellemesi cihaza çok bişey katmıyor. uygulama bazlı zararı bile olabiliyor ki scanner apk sı güncelledim ingilizce oldu mesela

Oyla:

Helezon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemali
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Hocam çözümü çok basitmiş tesadüfen kurcalarken düzeldi. İnstaller package dosyasını telefona direkt indirip kurdum düzeldi.
İnstaller Package dosyasını direkt nasıl yüklediniz. Google playde yok... dışarıdan direkt yükleme yaptığımızda yine yüklenmiyor ki! Biraz daha açıklar mısınız lütfen.. Telefonum 13 güncellemesiyle çöktü. açılıp kapanıyordu ve elimden hiçbirşey gelmedi.. Mecburen parayla yüklettim. Şimdi de hiçbir dışarıdan uygulama yükleyemiyorum. Reklamsız program arşivim çöp oldu...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Linkten uygulamayı indirip deneyebilirsiniz hocam
hiçbir işe yaramıyor.. sorun devam ediyor..

Son düzenleme:
Oyla:

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
İnstaller Package dosyasını direkt nasıl yüklediniz. Google playde yok... dışarıdan direkt yükleme yaptığımızda yine yüklenmiyor ki! Biraz daha açıklar mısınız lütfen.. Telefonum 13 güncellemesiyle çöktü. açılıp kapanıyordu ve elimden hiçbirşey gelmedi.. Mecburen parayla yüklettim. Şimdi de hiçbir dışarıdan uygulama yükleyemiyorum. Reklamsız program arşivim çöp oldu...

android sürümünüze göre buradan yükleyebilirsiniz. telefonu yeniden başlatınca silinebiliyor tekrar apk kurmanız gerekebilir

Oyla:

makiftopcu53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
herkeze öncelikle selamlar cihazım redmi note 10 pro apj dosya yüklerken MIUI paket yükleyici durdu diyor sürekli o bar dolmadan kayboluyor ve sonra MIUI paket yukleyici durdu hatası veriyor cihazım yd sonradan imei atılmıs ve sınırsız açık hem root da var ne denediysem olmadı çok sinir bozucu oldu MIUI 13 sürümü var bende yazılımsal olabilir dediler yeni sürümü bekliyorum onla da olmazsa ne yapicam bu işte ehli olan birisi varsa bana lütfen yardım edebilir mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-17-22-25-37-645_com.google.android.packageinstaller.jpg
    Screenshot_2023-11-17-22-25-37-645_com.google.android.packageinstaller.jpg
    272,8 KB · Görüntüleme: 4
Oyla:
Üst Alt