Yardım Apk uygulama indiremiyorum

S.csk_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
9
Apk bir uygulama indirmek istiyorum ama indire felan tıkladığımda herhangi bir şey olmuyor nasıl yapabilirim

r00t88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
9

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Chromedan indiriyorsan chrome depolama izni vermen lazım yada indireceğin tarayıcı neyse ona.

r00t88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
9
İndirdiğin tarayıcının Depolama izni var mı? Onu bir kontrol et, eğer Depolama izni varsa Dosya Yöneticisi'nde Download adında bir klasör oluştur ve tekrar dene sorunun çözülmüş olacak. Bu arada APK indirmeye çalıştığında ne oluyor onu da yazarsan süper olacak. Cımbızla laf alıyoruz inan ki.

S.csk_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Chromedan indiriyorsan chrome depolama izni vermen lazım yada indireceğin tarayıcı neyse ona.
İndirdiğin tarayıcının Depolama izni var mı? Onu bir kontrol et, eğer Depolama izni varsa Dosya Yöneticisi'nde Download adında bir klasör oluştur ve tekrar dene sorunun çözülmüş olacak. Bu arada APK indirmeye çalıştığında ne oluyor onu da yazarsan süper olacak. Cımbızla laf alıyoruz inan ki.
Dediğiniz gibi uygulama yöneticisinden izin vermem gerekiyormus ben kendi soruyor diye sanıyordum izin verdim indirdi yükledim spotify içindi bu arada kurdum baktim yalnız telefonda bi yavaşlama oldu gibi sanki geri kaldırdım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğiniz gibi uygulama yöneticisinden izin vermem gerekiyormus ben kendi soruyor diye sanıyordum izin verdim indirdi yükledim spotify içindi bu arada kurdum baktim yalnız telefonda bi yavaşlama oldu gibi sanki geri kaldırdım
Farklı bir soru sormak istiyorum telefonun şarjı cok seri gidiyor %17-18 civarında telefonu kapatıp sarj edip %100 olduğunda alıyorum lakin dediğim gibi seri gidiyor android sistemi %40 civarında pil tüketiyor ne yapmam lazım

r00t88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
9
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Farklı bir soru sormak istiyorum telefonun şarjı cok seri gidiyor %17-18 civarında telefonu kapatıp sarj edip %100 olduğunda alıyorum lakin dediğim gibi seri gidiyor android sistemi %40 civarında pil tüketiyor ne yapmam lazım
Önce forumun Arama özelliğini kullanarak benzer konular açılmış mı bir bak. Sonrasında eğer yaşadığın problem ile ilgili konu açılmamışsa (eminim açılmıştır çünkü bayağı ünlü bir konu) bu linki kullanarak yeni bir konu aç. Konuya hakim kişiler cevaplayacaklardır.

Üst Alt