Yardım Apk Kurulmuyor

mertqaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mİ 10 T PRO
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.6.0
Telefon Modeli
mi 11 ultra
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar merhaba
cihazı güncelledikten sonra apk kuramaz oldum apk dosyasını açıyorum yükleye basıyorum yükleme çubuğu sona geldiğinde yükleme ekranı direk kapanıyor her hangi bir hata falan vermiyor nasıl çözebilirim

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
arkadaşlar merhaba
cihazı güncelledikten sonra apk kuramaz oldum apk dosyasını açıyorum yükleye basıyorum yükleme çubuğu sona geldiğinde yükleme ekranı direk kapanıyor her hangi bir hata falan vermiyor nasıl çözebilirim
Apk yükleyicisinin verilerini sıfırlayabilirsin. Ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet - sistem uygulamalarını göster dersin sağ üstten. Eğer önemli bir şey yükleyeceksen google a A12 package installer yaz hangi android sürümünü kullanıyorsan ona göre indirirsin A12 ise A12 onla da kurabilirsin. Sorunu bulamazsan sıfırla zaten sürüm güncellemenin en sağlıklısı sıfırlayarak sürüm yükseltmektir miui12.5 dan 13 e geçtiysen. Dosyalar çakışabiliyor

Oyla:

mertqaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mİ 10 T PRO
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apk yükleyicisinin verilerini sıfırlayabilirsin. Ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet - sistem uygulamalarını göster dersin sağ üstten. Eğer önemli bir şey yükleyeceksen google a A12 package installer yaz hangi android sürümünü kullanıyorsan ona göre indirirsin A12 ise A12 onla da kurabilirsin. Sorunu bulamazsan sıfırla zaten sürüm güncellemenin en sağlıklısı sıfırlayarak sürüm yükseltmektir miui12.5 dan 13 e geçtiysen. Dosyalar çakışabiliyor
dediğimi yaptım olmadı cihazı sıfırladım o da olmadı

Oyla:

LewyCodd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yazılım
Cihazım
Redmi Not 9
Konular
1
arkadaşlar merhaba
Tek çaresi format fabrika ayarlarından yapma Cihazin kilidini aç Orange Fox Recovery Kur ve kurulumu yaptıktan sonra formatı oradan daha sağlıklı atarsın IMEI Sıkıntı çıkar sonra bilgin olsun 150 yakın masraf çıkar

Oyla:
Üst Alt