Apk Decompile Hakkında...

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
Arkadaşlar bildiğiniz üzere baya bir zamandır bu işlerle uğraşıyorum ve oneplus one da genel bir şebeke sorunu olduğunu biliyoruz bulduğum romların türkçe dil dosyalarını oluşturuyorum ama apk ları decompile etme sırasında bazı sorunlarım oluyor ve düzgün bir decompile proğramı bulamadım açıkcası bu ve benzeri konularda bilgi alabileceğim android yazılımla ilgilenen bir arkadaşa ihtiyacım var bu gelecek miui romlardada yardımcı olacağı için acele bana ulaşabilirmisiniz...

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.218
Cvp: Apk Decompile Hakkında...

Hocam decompline için apk edit mevcut bilgisayar üzerinden java yazılımı ile birlikte çalışır ve işini görür diye düşünüyorum. Ama şöyle bir ayrıntı var decompline yaparken geçici klasör içinden eski dil dosyasını silmen gerekiyor yoksa decompline etmiyor etse bile dil görünmüyor

Oyla:

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

iuni os 1.9 sürümünü decompile edip dil dosyası yazamıyorum yaa nedense hep hata veriyor dil dosyalarını ekliyorum ama ne hikmetse hep hata veriyor

Oyla:

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Vulues dosyası boydan boya hatalı diyor dostum decompile işlemini yapamıyorum sanırım çözemedim gitti

Log For : Aurora_Settings.apk 

Log Type : Decompiling 

Log Recorded At : 11.01.2015 -- 0:02:33,87 

Log Recorded By : Advanced ApkTool v4.1.0 By BDFreak 

------------------------------------------------------ 

W: Skipping "android" package group
W: Could not decode attr value, using undecoded value instead: ns=android, name=theme, value=0x0103040b
W: Could not decode attr value, using undecoded value instead: ns=android, name=theme, value=0x07080003
W: Could not decode attr value, using undecoded value instead: ns=android, name=theme, value=0x0103040b
W: Could not decode attr value, using undecoded value instead: ns=android, name=theme, value=0x010303fb
W: Could not decode attr value, using undecoded value instead: ns=android, name=theme, value=0x07080036
Cleaning up unclosed ZipFile for archive C:\Users\Testimo\Desktop\AdvancedApkTool\1-BDFreak\Frameworks\1.apk
W: Could not decode attr value, using undecoded value instead: ns=aurora, name=aurorakey, value=0x0000000a
Exception in thread "main" java.lang.NullPointerException
at java.io.Writer.write(Unknown Source)
at brut.androlib.res.util.ExtMXSerializer.writeAttributeValue(ExtMXSerializer.java:38)
at org.xmlpull.mxp1_serializer.MXSerializer.attribute(MXSerializer.java:673)
at org.xmlpull.v1.wrapper.classic.XmlSerializerDelegate.attribute(XmlSerializerDelegate.java:106)
at org.xmlpull.v1.wrapper.classic.StaticXmlSerializerWrapper.writeStartTag(StaticXmlSerializerWrapper.java:267)
at org.xmlpull.v1.wrapper.classic.StaticXmlSerializerWrapper.event(StaticXmlSerializerWrapper.java:211)
at brut.androlib.res.decoder.XmlPullStreamDecoder$1.event(XmlPullStreamDecoder.java:83)
at brut.androlib.res.decoder.XmlPullStreamDecoder.decode(XmlPullStreamDecoder.java:141)
at brut.androlib.res.decoder.ResStreamDecoderContainer.decode(ResStreamDecoderContainer.java:33)
at brut.androlib.res.decoder.ResFileDecoder.decode(ResFileDecoder.java:114)
at brut.androlib.res.decoder.ResFileDecoder.decode(ResFileDecoder.java:99)
at brut.androlib.res.AndrolibResources.decode(AndrolibResources.java:323)
at brut.androlib.Androlib.decodeResourcesFull(Androlib.java:131)
at brut.androlib.ApkDecoder.decode(ApkDecoder.java:101)
at brut.apktool.Main.cmdDecode(Main.java:165)
at brut.apktool.Main.main(Main.java:81)

------------------------------------------------------

Oyla:
Üst Alt