Yardım Aosp rom kisiler gozukmuyor

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
Aosp rom kurdum google hesabima giris yapinca kisilerin yarisi geldi ama wpde hicbiri gozukmuyor acil yardim

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Ayarlarda '' hesaplar '' bölümünde email hesabınızı ve kişilerinizi senkronize ettiniz mi ?

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
Kişiler uygulamasını güncelleyip ayarlarından simden ice aktarma yaptım hepsi geldi wpde okudu ama 3 4 eksik var
Ayarlarda '' hesaplar '' bölümünde email hesabınızı ve kişilerinizi senkronize ettiniz mi

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Mail hesabınızda '' hesabını yönet '' diye bir yazı var. onu tıklayıp google hesabınıza girin. Orada kişilerinizin listesini ihtiva eden kısımda kişilerinizi bulun ve indirin. Bunu bilgisayar kullanarak yapınız, bilgisayarınıza kişilerinizi indiriniz ve cep telefonunuza ' cvs '' olarak kopyalayınız, indirdiğiniz dosyanın'' cvs '' olan uzantısını '' vcf '' olarak değiştiriniz. Daha sonra bu vcf dosyasını telefonunuzda en altta bulunan '' kişiler '' bölümünde '' içe aktar '' yapınız.

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
Mail hesabınızda '' hesabını yönet '' diye bir yazı var. onu tıklayıp google hesabınıza girin. Orada kişilerinizin listesini ihtiva eden kısımda kişilerinizi bulun ve indirin. Bunu bilgisayar kullanarak yapınız, bilgisayarınıza kişilerinizi indiriniz ve cep telefonunuza ' cvs '' olarak kopyalayınız, indirdiğiniz dosyanın'' cvs '' olan uzantısını '' vcf '' olarak değiştiriniz. Daha sonra bu vcf dosyasını telefonunuzda en altta bulunan '' kişiler '' bölümünde '' içe aktar '' yapınız.
Deneyeceğim teşekkür ederim

Üst Alt