Soru AOSP Rom Arama Kaydetme

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Arkadaşlar merhaba Note 10 pro için arama kaydetme özelliği olan AOSP Rom var mı acaba?

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
30
Arkadaşlar merhaba Note 10 pro için arama kaydetme özelliği olan AOSP Rom var mı acaba?

Cihazı Magisk ile kullanacaksanız açık kaynak kodlu, türkçe ve sorunsuz bir arama kaydı modülü var. İsmi BCR. Googleda BCR github diye ararsanız çıkar.

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazı Magisk ile kullanacaksanız açık kaynak kodlu, türkçe ve sorunsuz bir arama kaydı modülü var. İsmi BCR. Googleda BCR github diye ararsanız çıkar.
Yok hocam root yapmak istemiyorum miui arama gibi acaba AOSP romlarda dahili arama kaydetme var mı diye araştırıyorum. Ona göre AOSP roma geçicem.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Yok hocam root yapmak istemiyorum miui arama gibi acaba AOSP romlarda dahili arama kaydetme var mı diye araştırıyorum. Ona göre AOSP roma geçicem.
Hocam Crdroid'in önceki sürümlerinde vardı. Sanırım A12L sürümleriydi. Yeni çıkanlarda var mı bilmiyorum.

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Hocam Crdroid'in önceki sürümlerinde vardı. Sanırım A12L sürümleriydi. Yeni çıkanlarda var mı bilmiyorum.
Evolation x de var mı diye araştırıyorum ama crdroid son sürümde çok memnun değil millet. Onunda eski sürümlerini denemek lazım o zaman. Yenisinde olup olmadığı bilinmiyor.

mbyl82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
7
Arrow os a13 romda var

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Vanilla sürümler ile gelen aosp telefon uygulamasında arama kaydetme özelliği oluyor o yönden sıkıntı yok ama şöyle bir sorun yaşıyorum.
Romu kuruyorum arama kaydetme özelliğini test ediyorum, çalışıyor. Daha sonra root yapıyorum öyle deniyorum ama kayıtta sesim duyulmuyor. Denemediğim aosp rom kalmadı ama bu sorunu bir türlü çözemedim. Pek ihtiyacım olan bir özellik değil ama çalışmayınca da gıcık oluyorum, ihtiyaç duyarsak hazır vaziyette olsun.

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Vanilla sürümler ile gelen aosp telefon uygulamasında arama kaydetme özelliği oluyor o yönden sıkıntı yok ama şöyle bir sorun yaşıyorum.
Romu kuruyorum arama kaydetme özelliğini test ediyorum, çalışıyor. Daha sonra root yapıyorum öyle deniyorum ama kayıtta sesim duyulmuyor. Denemediğim aosp rom kalmadı ama bu sorunu bir türlü çözemedim. Pek ihtiyacım olan bir özellik değil ama çalışmayınca da gıcık oluyorum, ihtiyaç duyarsak hazır vaziyette olsun.
CrDroid denemek istiyorum vanilla üstüne gapps yüklendiğinde yinede çalıyor mu arama kaydetme? Siz hangi romları denediniz. Root yapmama gerek yok benim ama Google şart.

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
CrDroid denemek istiyorum vanilla üstüne gapps yüklendiğinde yinede çalıyor mu arama kaydetme? Siz hangi romları denediniz. Root yapmama gerek yok benim ama Google şart.
Crdroid'in üzerine mindthegapps yükleyince özelliklerde bir sıkıntı yok ama crdroid'in de batarya performansından memnun kalmadım, boşta çok şarj yiyor.
Neredeyse official bütün romları denedim call recording ile asistanın aynı anda çalıştığı bir tane denk getiremedim crdroid haricinde.

Üst Alt