Rom [AOSP][CAF]Dirty Unicorns 11.2 Mi3/Mi4

• Konbuyu başlatan lazye
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 2K

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Bu rom 4c için değil bunu belirteyim 4c hakkında yorum yapamam cihaza sahip değilim

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
EVET BİLİYORUM DA AOSP GENEL OLARAK KALİTELİ BİR ROM DEĞİL Mİ DİĞER CUSTOMLARA GÖRE
Hocam AOSP'nin açılımı Android Open Source Project'tir. Yan Google'ın tüm geliştiriciler için yayınlamış olduğu üzerine hiç bir ek yapılmamış Android arayüzü. Son derece sadedir ve diğer romlarda bulunan ekler olmadığı için çok da hafiftir. Bu nedenlerle bu romlarda sıkıntı çıkma olasılığı daha azdır.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam AOSP'nin açılımı Android Open Source Project'tir. Yan Google'ın tüm geliştiriciler için yayınlamış olduğu üzerine hiç bir ek yapılmamış Android arayüzü. Son derece sadedir ve diğer romlarda bulunan ekler olmadığı için çok da hafiftir. Bu nedenlerle bu romlarda sıkıntı çıkma olasılığı daha azdır.
Hocam izninizle sormak istediğim...Sizce acaba Mi Max 2 (Oxygen) için ne zaman bir AOSP veya diğer RR, L-OS gibi Custtom ROM'lar çıkar?
Müneccim olmadığınızı biliyorum bu arada.....8=)haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam izninizle sormak istediğim...Sizce acaba Mi Max 2 (Oxygen) için ne zaman bir AOSP veya diğer RR, L-OS gibi Custtom ROM'lar çıkar?
Müneccim olmadığınızı biliyorum bu arada.....8=)haha--

Mi Max 2 oldukça tutuldu hocam bence kısa sürede daha çok custom rom yayınlanacaktır :) Tabii kernel source yayınlanmasına da bağlı. Yanlış hatırlamıyorsam Mi Max için 5 ay sonra yayınlanmıştı. Mi Mix 2'de de benzer bir zamanda yayınlarlar tahmin ediyorum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mi Max 2 oldukça tutuldu hocam bence kısa sürede daha çok custom rom yayınlanacaktır :) Tabii kernel source yayınlanmasına da bağlı. Yanlış hatırlamıyorsam Mi Max için 5 ay sonra yayınlanmıştı. Mi Mix 2'de de benzer bir zamanda yayınlarlar tahmin ediyorum.
Çok Teşekkür ederim....desenize yandık biz bu durumda....İnşallah tahimleriniz doğru çıkmaz ve daha erken olur İnşallah8=)haha--haha--

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
bide mokee stabil 7.1.2 yi yaynlar mı benim tel 4c yada diğer telefonalr için farketmez tabi de uzun mu sürer kısa mı acaba

qwer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
brak
Cihazım
mi 9
Konular
0
Şimdi miui orijinal kamera uygulamasını diğer rom larda kullana bilirmiyim link varmı nasıl yapicam

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Şimdi miui orijinal kamera uygulamasını diğer rom larda kullana bilirmiyim link varmı nasıl yapicam
Öyle bişey mümkün değil kamerayı hadi kullandın diyelim kamera source kodları custom romlarda olmadığı için çekim kalitesi değişmez..

Üst Alt