Yardım Aosp Android 10 magisk sorunu!

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Arkadaşlar önce pixel sonra derpfest rom yükledim ikisindede magisk 20.3 yüklemeye çalıştım fakat mi logosunda kaldı kullandığım twrp batik 1.4.5

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Arkadaşlar önce pixel sonra derpfest rom yükledim ikisindede magisk 20.3 yüklemeye çalıştım fakat mi logosunda kaldı kullandığım twrp batik 1.4.5
Magisk yüzünden olduğunu düşünmüyorum hocam rom kurulumu ile alakalı olabilir

Magisk yüklemeden denediniz mi ?

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
sadece romu yükleyip açmayı denermisiniz. eğer açılıyorsa problem magisk'ten olabilir, daha düşük versiyonu yükleyip öyle deneyebilirsiniz. Magisk'i kaldırmak için ise magisk uninstaller kullanabilirsiniz.

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
sadece romu yükleyip açmayı denermisiniz. eğer açılıyorsa problem magisk'ten olabilir, daha düşük versiyonu yükleyip öyle deneyebilirsiniz. Magisk'i kaldırmak için ise magisk uninstaller kullanabilirsiniz.
Magisk yüzünden olduğunu düşünmüyorum hocam rom kurulumu ile alakalı olabilir

Magisk yüklemeden denediniz mi ?
Evet rom açılıyor şu anda kullanıyorum, magisk 19x ve 20.3 denedim olmadı aynı hatayı veriyor. Magisk uninstaller ise error 1 veriyor silmiyor. Başta Bi kere yükledim modül yükledim restar yaptım açılmadı. Şimdi ne yaptım sa olmuyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet rom açılıyor şu anda kullanıyorum, magisk 19x ve 20.3 denedim olmadı aynı hatayı veriyor. Magisk uninstaller ise error 1 veriyor silmiyor. Başta Bi kere yükledim modül yükledim restar yaptım açılmadı. Şimdi ne yaptım sa olmuyor.format wipe cache felan işe yaramadı tekrar rom yükledim baştan bende.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Evet rom açılıyor şu anda kullanıyorum, magisk 19x ve 20.3 denedim olmadı aynı hatayı veriyor. Magisk uninstaller ise error 1 veriyor silmiyor. Başta Bi kere yükledim modül yükledim restar yaptım açılmadı. Şimdi ne yaptım sa olmuyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Hocam magisk uninstaller in verdiği hata için magisk flashlayın cihazı başlatmadan tekrar magisk uninstaller flashlayıp dener misiniz

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit