Soru Anx camera module

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu Stabil 12.0.4.0
Telefon Modeli
K20 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Birisi youtube'da miui sürümleri için anx kamera paylaşmış ve bu kamera da vlog,uzun pozlama,al watermark ve front&back,makro gibi özellikler mevcut.Bu anx kameranın linkini vermemiş ve bir türlü bulamadım.Elinde böyle bir kameranın linki olan varsa rica etsem atabilir mi ?

The_Lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARMOR_PRO
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim Mühendisi
Konular
0
Google ye anx camera yazmanız yeterli en baştaki zaten kendi sitesi mevcut

Oyla:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google ye anx camera yazmanız yeterli en baştaki zaten kendi sitesi mevcut
Hocam orada ki anx cameraların bir kaçını denedim ya hiçbir özellik gelmiyor ya da kamera açılmıyor.Magisk üzerinden kurmuştum bir kaç modülü, ya bir yerde yanlışlık yapıyorum ya da ekstra birşeyler kurmak lazım.

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
1- sitesine girin

2- Downloads kısmına gelip ortasında 184 yazan sürümü indirin

3- Magisk üzerinden zip dosyasını kurun

4- Telefonu yeniden başlatın

5- ANX kamera uygulamasına girin. İlk açılışta uygulama çökecek. Sonrasında çökmüyor bir daha

6- Modlar arasında portre moduna girmeden(Mümkünse kaydırmadan geçis yapın. Direk portre modundan bir sonraki moda tıklayın) more kısmına gelin. Daha sonra edit kısmına tıklayıp portre moduna alta geçirin. Bunu yapmamızın sebebi yanlışlıkla portre moduna geçmemeniz. Eğer yanlışlıkla portre moduna geçer iseniz uygulama verilerini sıfırlayın.

böyle bir şey var ama denemedim hiç

Oyla:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
1- sitesine girin

2- Downloads kısmına gelip ortasında 184 yazan sürümü indirin

3- Magisk üzerinden zip dosyasını kurun

4- Telefonu yeniden başlatın

5- ANX kamera uygulamasına girin. İlk açılışta uygulama çökecek. Sonrasında çökmüyor bir daha

6- Modlar arasında portre moduna girmeden(Mümkünse kaydırmadan geçis yapın. Direk portre modundan bir sonraki moda tıklayın) more kısmına gelin. Daha sonra edit kısmına tıklayıp portre moduna alta geçirin. Bunu yapmamızın sebebi yanlışlıkla portre moduna geçmemeniz. Eğer yanlışlıkla portre moduna geçer iseniz uygulama verilerini sıfırlayın.

böyle bir şey var ama denemedim hiç
Hocam teşekkür ederim ama sonunda çözebildim.Bu anx camera değil normal orijinal kameraya magisk üzerinden module yüklemeyle oluyormuş, şimdi tüm özellikler açıldı.

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam teşekkür ederim ama sonunda çözebildim.Bu anx camera değil normal orijinal kameraya magisk üzerinden module yüklemeyle oluyormuş, şimdi tüm özellikler açıldı.
Hocam yollarsanız bizde yararlanabiliriz en azından ihtiyacı olan kişiler için

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam siteyi bulamadım bir türlü ama module hala elimde bunu nasıl size paylaşmak için yükleyebilirim?
İndirilen klasöründe ya da yüklediğiniz yerdeki konumundan zip dosyasını bir siteye yükleyiniz

Oyla:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
İndirilen klasöründe ya da yüklediğiniz yerdeki konumundan zip dosyasını bir siteye yükleyiniz

Bu link üzerinden indirebilirsiniz, bu işlerden çok anlamadığım için ilk çıkan yere yükledim hocam.Tıkladıktan sonra 2-3 dakika bekletecek sizi linkin oluşması için sebebini bilmiyorum. Magisk üzerinden normal module yükler gibi kuruyorsunuz.Kamera da tek gördüğüm hata vlog modun da çekilen videolar kaydedilmiyor. Onun haricinde içinde bir çok özellik var, pro'da video çekimi gibi vs.

Oyla:

ottom3314

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi
Konular
2

Bu link üzerinden indirebilirsiniz, bu işlerden çok anlamadığım için ilk çıkan yere yükledim hocam.Tıkladıktan sonra 2-3 dakika bekletecek sizi linkin oluşması için sebebini bilmiyorum. Magisk üzerinden normal module yükler gibi kuruyorsunuz.Kamera da tek gördüğüm hata vlog modun da çekilen videolar kaydedilmiyor. Onun haricinde içinde bir çok özellik var, pro'da video çekimi gibi vs.
Hocam dosya silinmiş bende mi9t için bu modülü arıyordum elinizde mevcutsa tekrar upload yapma şansınız varmıdır :)

Oyla:
Üst Alt