Rehber Anti-Rollback Hakkında Genel Bilgilendirme (Note 5 Al/Note 5 Pro)

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Twrp yukledim, root yaptım ama Romu yüklemedim henüz antirollback muhabbetine. Bu sürümde geçerli mi sorun olur mu direk twrp den flashlasam

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Global kararlı 10.0.6.0 sürümündeyim, BL açık ancak twrp ve root yok.

Bu konuda ki; [Note 5 Ai-Pro] Kalıcı Twrp Kurma Yöntemi [Whyred] adımları uygularsam ARB sıkıntısı ile uğraşmadan twrp kurup, root yapıp, miGlobe rom yükleyebilir miyim?

Cihazınızda AntiRollback sistemi aktiftir.
MIUI Resmi Rom'larında Düşüş yapamazsınız düşüş yapmaya çalışırsanız Brick olabilir cihazınız.
Custom Rom'lar kurabilirsiniz geçişlerde kuracağınız Rom'da AntiRollback hakkında uyarı olup olmadığına dikkat ediniz.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Cihazınızda AntiRollback sistemi aktiftir.
MIUI Resmi Rom'larında Düşüş yapamazsınız düşüş yapmaya çalışırsanız Brick olabilir cihazınız.
Custom Rom'lar kurabilirsiniz geçişlerde kuracağınız Rom'da AntiRollback hakkında uyarı olup olmadığına dikkat ediniz.
Hocam kurdum direk herhangi bir sorun olmadan yüklendi. İlk açıldıktan sonra bir süre donmalar oldu güncellemeleri yüklendikten sonra kendi geldi cihaz, sonra tekrar twrp ve root yaptım şuanda gayet iyi devam ediyorum. Xposed destekliyor mu bu sürümde? Destekleyen modülleri görebileceğim yer var mı?

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Hocam kurdum direk herhangi bir sorun olmadan yüklendi. İlk açıldıktan sonra bir süre donmalar oldu güncellemeleri yüklendikten sonra kendi geldi cihaz, sonra tekrar twrp ve root yaptım şuanda gayet iyi devam ediyorum. Xposed destekliyor mu bu sürümde? Destekleyen modülleri görebileceğim yer var mı?

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sorduğunuz konu hakkında detaylı bilgileri konuları içerisinde araştırma yaparak öğrenebilirsiniz.

aytamal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALTAN
Cihazım
LG G2
Konular
2
Hocam hortaltmak gibi olacak ama, redmi note 5 pro cihazımda 10.3.2 var ve ben miui9'a dönmek istiyorum. Klasik TWRP yöntemi ile ARB4'e sahip herhangi bir miui 9 sürümüne dönebilir miyim?

Üst Alt