Anlık bildirimlerin gelmemesi.

coolfrw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 9se
Konular
5
Mrb. Whatsapp facebook messenger vb. gibi programlardan anlık bildirimleri alamıyorum. Programı açınca mesajlar geliyor. Mİ5 7.2.9 dan 7.5 dün güncelleme yaptım ondan sonra başladı. Güvenlikten bütün izinleri kontrol ettim hiçbir programın engellemesi yok veri kısıtlaması yok herşey normal. Birkaç defa fabrika ayarlarına geri yüklemede yaptım sonuç alamıyorum. Yazılım atarken dikkat edilecek birşeymi var. Bu arada yazılımı recovery modda mipcsuite'in çin versiyonunda atabildim. tel kilitli olduğundan miflash izin vermedi adb bootloader edl komutuda yazılımın yarısında hata verdi mecburen çin pc suite ile atabildim.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Youtube kanalımızdaki videoların size yardımcı olacağını düşünüyorum ayrıca bu tarz sorunlarınızı öncelikle forumda aratırsanız çözümlere kolayca ulaşırsınız..

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

coolfrw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 9se
Konular
5
Otomatik başlatma izinler vs. hepsi açık sıkıntı devam ediyor. Bazen çok geç geliyor. Bazen hiç gelmiyor.

paclix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
paclix
Konular
15
Redmi Note 2'de bu sorunu birkaç gündür bende yaşıyorum diye şu an telefonu sıfırlayacağım. Tüm izinler açık, pil menüsünden de kısıtlamalar kapalı fakat bildirim gelmiyor. Bakalım sıfırlama yapınca düzelecek mi.

coolfrw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 9se
Konular
5
Redmi Note 2'de bu sorunu birkaç gündür bende yaşıyorum diye şu an telefonu sıfırlayacağım. Tüm izinler açık, pil menüsünden de kısıtlamalar kapalı fakat bildirim gelmiyor. Bakalım sıfırlama yapınca düzelecek mi.

Varmi gelisme sifirlamadan sonra. Yazilim atmadan once hic sikinti yoktu ne olduysa oldu valla.

paclix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
paclix
Konular
15
Varmi gelisme sifirlamadan sonra. Yazilim atmadan once hic sikinti yoktu ne olduysa oldu valla.
Bugün gün boyu deneme yaptım ve sorun kalmadı hocam. Telefonu komple sıfırlayıp yeniden kurulum yaptım.

coolfrw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 9se
Konular
5
Bugün gün boyu deneme yaptım ve sorun kalmadı hocam. Telefonu komple sıfırlayıp yeniden kurulum yaptım.

Bende sıkıntı devam ediyor. Geçen gün Miflash la sıkıntısız yazılım attım, tekrar deniyorum "sistem bilirtilen yolu bulamıyor" hatası veriyor sürekli. Dosyalar tam eksik dosya yok. Aynı şekilde dün yazılım attım şimdi atamıyorum. Ayrıca telefonun ana dizinine recovery romu atıp deniyorum "doğrulama hatası" veriyor. Fabrika ayarlarına döndürmeden başka hiç bir şekilde sıfırlama oluyor. Unlockta yaptım yok yok. Varmı kaçırdığım bir şey sizce?

paclix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
paclix
Konular
15
Bende sıkıntı devam ediyor. Geçen gün Miflash la sıkıntısız yazılım attım, tekrar deniyorum "sistem bilirtilen yolu bulamıyor" hatası veriyor sürekli. Dosyalar tam eksik dosya yok. Aynı şekilde dün yazılım attım şimdi atamıyorum. Ayrıca telefonun ana dizinine recovery romu atıp deniyorum "doğrulama hatası" veriyor. Fabrika ayarlarına döndürmeden başka hiç bir şekilde sıfırlama oluyor. Unlockta yaptım yok yok. Varmı kaçırdığım bir şey sizce?
Hocam benim cihaz MTK işlemci olduğu için sp Flash tool ile hallediyorum. Uzun süredir snapdragon işlemcili cihaz kullanmıyorum o yüzden hiçbir fikrim yok maalesef

coolfrw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 9se
Konular
5
Hocam benim cihaz MTK işlemci olduğu için sp Flash tool ile hallediyorum. Uzun süredir snapdragon işlemcili cihaz kullanmıyorum o yüzden hiçbir fikrim yok maalesef

Sağolasın. Yapıcaz birşeyler artık.

Üst Alt