Yardım Anlaşılmayan cızırtı

• Konbuyu başlatan omer0
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 256

omer0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Acar
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Aşçı
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.2.0
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
İyi günler.. 2 gün önce kendime Note 8 pro 64 gb aldım her şeyi harika bir telefon gerçekten beğendim ama benim için baya önemli bir sorunu var.. Kız arkadaşımla konuşurken benim sesim ona cızırtılı gidiyor.. Annemle ablamla denedim birkaç defa hiç cızırtı olmadı kız arkadaşım da kendi ailesinde denedi acaba sorun onda mı diye onda da cızırtı yaşanmadı.. Sadece ikimiz arasında oluyor bu cızırtı hatta duyamıyor bazen sesimi cızırtıdan.. Ben ne yapacağımı bilemedim yardımlarınızı bekliyorum

Rosiesflower

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nisan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
İyi günler.. 2 gün önce kendime Note 8 pro 64 gb aldım her şeyi harika bir telefon gerçekten beğendim ama benim için baya önemli bir sorunu var.. Kız arkadaşımla konuşurken benim sesim ona cızırtılı gidiyor.. Annemle ablamla denedim birkaç defa hiç cızırtı olmadı kız arkadaşım da kendi ailesinde denedi acaba sorun onda mı diye onda da cızırtı yaşanmadı.. Sadece ikimiz arasında oluyor bu cızırtı hatta duyamıyor bazen sesimi cızırtıdan.. Ben ne yapacağımı bilemedim yardımlarınızı bekliyorum
Pek bilgi sahibi değilim ama bu belki telefonla ilgili değilde hat ile ilgilidir. Belki 4.5g servisini açabilirsiniz

Oyla:

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Normal gsm uzerinden görüşmedemi oluyor? Yoksa whatsapp vb uygulamalarda mi oluşuyor sorununuz?

Oyla:

omer0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Acar
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Aşçı
Konular
1
Normal gsm uzerinden görüşmedemi oluyor? Yoksa whatsapp vb uygulamalarda mi oluşuyor sorununuz?
Whatsapp ve normal görüşme ikisinde de oluyor başka uygulamalarda da denedim hep aynı sadece kız arkadaşımla olan konuşmalarımda oluyor onunda sadece benimle olan konuşmalarında oluyor.. Bi türlü çözemedim çağrı merkezi de kapalı mecburen buraya yazdım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pek bilgi sahibi değilim ama bu belki telefonla ilgili değilde hat ile ilgilidir. Belki 4.5g servisini açabilirsiniz
4.5G açık zaten ki telefonu açmadan önce kız arkadaşımla konuşuyordum eski telefonumda simi çıkarıp yenisine taktım aradım ve cızırtı başladı yani hat sorunu olsa eski telefonda da olmaz mıydı :/ Bir de whatsappta konuşurken de aynı sorun var garip bi şekilde

Oyla:

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Üstadım öncelikle bence rom değiştirmeyi deneyin, sıfır kurulum ve yeni rom. Ayrıca Cihazınızda sesleri yükseltmek için Dolby vb uygulama kullanıyor musunuz?

Oyla:
Üst Alt