Haber Ankara'ya Mi Store açılıyor

Evet arkadaşlar daha önce duyan oldumu ya da buraya yazan oldumu bilmiyorum. Haber 17.42'de İHA'dan geçti ben de oradan gördüm ve burada paylaşayım dedim. Ankara'da Mi store açılıacak. Açılış 16-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Özel indirimler ve özel hediyeler MI severlerle buluşacak. Özel indirimli fiyatlar ve hediyeler 2 gün boyunca devam edecek. Ankara'ya açılacak olan MI Stroe Evofone distribütörlüğünde Ankamall Alışveriş Merkezi’nde özel bir açılış kampanyası ile açılış gerçekleşecekmiş. Ankara'daki MI severlere duyrulur :D

Aşağıda ajanstan geçen ufak bir kesiti paylaşıyorum;
"Evofone distribütörlüğünde Türkiye'ye açılan yenilikçi ve teknolojik marka Xiaomi'nin mağazası MI Store 16-17 Kasım tarihlerinde özel bir açılış kampanyası ile Ankamall Alışveriş Merkezi’nde açılacak. 16 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek merasimle ziyaretçilere açılacak MI Store’da 2 gün boyunca özel fiyatlar ve hediyeler MI severlerle buluşacak.
Yapılan açıklamada; MI Store’da gerçekleşecek özel etkinlikler ve sosyal medya yarışmaları ile her yarım saatte 1 adet cep telefonunun mağaza ziyaretçilerine hediye edileceği açılış etkinliklerinde; yüzlerce MI Smart Band 4, Powerbank, Bluetooth kulaklık ve birçok farklı ürün de çeşitli etkinliklerle tüketicilere hediye edileceği açıklandı." (Kaynak: İHA)

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Aferin size iyi çalışıyorsunuz tebrik ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Ankara'ya mi store açmak Evo fone firmasının yok olacağı anlamına gelir. Ankara'da Xiaomi satamazsınız her yer savcı hakim bakan genelkurmay. En fazla 5 ay sonra devlet talimatı ile kapatırlar Evo fone firmasını. Bu tarihte yazdım :)

Yen@l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yenal
Cihazım
Mİ5
Konular
0
Aferin size iyi çalışıyorsunuz tebrik ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Ankara'ya mi store açmak Evo fone firmasının yok olacağı anlamına gelir. Ankara'da Xiaomi satamazsınız her yer savcı hakim bakan genelkurmay. En fazla 5 ay sonra devlet talimatı ile kapatırlar Evo fone firmasını. Bu tarihte yazdım :)
Burak Bey, Ankara da ciddi sayıda öğrenci var yalnız. Bence çok fazla ürün satacaklardir. Ayrıca da saat 11 de giriş yapacak kişiler belli olmuş.

Üst Alt