Sohbet Ankaradan Selamlar

By_Nisay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
By_Nisay
Konular
4
Merhabalar. İsmim Yasin. Redmi 5 Plus 4/64 kullanıcısıyım. Ankaradayım.

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Safları Sıklaştıralım Yeni Gelen Arkadaşlar Var, Hoş Geldin Yasin

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

hoho

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
hoho
Cihazım
android
Konular
11
Merhabalar. İsmim Yasin. Redmi 5 Plus 4/64 kullanıcısıyım. Ankaradayım.

Hoşgeldin yasin bende Ankara'dan bir adet Melih. Aynı cihazı kullanıyoruz yaklaşık iki hafta önce aldım.
Redmi 5 plus ile ilgili sende şu şöyle mi böyle mi şeklindeki sorularını cevaplayabilirim . Sistem ve android ile alakalı olanlar konusunda da pek bilgim olmamasına rağmen yardımcı olmaya çalışırım .

Mesela benim telefondan şikayetçi oldugum iki problem var;

Birincisi Kulaklıktan boğuk gelen ses. Sende de öyle mi ?

İkincisi düşük ışıklı bölgelerde foto çektiğin an ekran net bir görüntü duraklatsa dahi telefonu biraz daha sabit tutmak gerekiyor yoksa galeriye kaydedilen fotograf düzgün çıkmıyor . Sende de böyle bir durum söz konusu mu ?

Tekrardan hoşgeldin...

Eyyorlamam bu kadar :)

By_Nisay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
By_Nisay
Konular
4
Merhabalar, HoşBulduk Skorpi hocam. Teşekkürler.hi~~

hoho Merhabalar, ben aldım alalı hiç kulaklık takmadım telefona açıkcası. O yüzden kulaklık deneyimim yok henüz. Özünde pek kulaklık kullanan biriside degilim. Kamera konusunda ise, özellikle HDR acıksa cekim yaptıktan sonra en az bir saniye beklemek gerekiyor. HDR'siz fotolarda da üstün bir kalite göremese de tatminkar fotolar çekmek mümkün oldu bende. Köklü bir İOS-Apple kullanıcı olarak (iphone 3GS'den 6S'e kadar kullandım) Xiaomi'nin Miui arayüzünü çok begendim. Android tabanlar içerisinde sadece Saf arayüz ve MIUI hoşuma gidiyor dogrusu.
Telefonun ekranı bana cok devasa geliyor, alışamadım acıkcası.
Kulaklık sesi için; mesaiden sonra eve geçtigimde kontrol edeyim, neticesini seni etiketleyerek yaparım hoho :)

hoho

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
hoho
Cihazım
android
Konular
11
Merhabalar, HoşBulduk Skorpi hocam. Teşekkürler.hi~~

hoho Merhabalar, ben aldım alalı hiç kulaklık takmadım telefona açıkcası. O yüzden kulaklık deneyimim yok henüz. Özünde pek kulaklık kullanan biriside degilim. Kamera konusunda ise, özellikle HDR acıksa cekim yaptıktan sonra en az bir saniye beklemek gerekiyor. HDR'siz fotolarda da üstün bir kalite göremese de tatminkar fotolar çekmek mümkün oldu bende. Köklü bir İOS-Apple kullanıcı olarak (iphone 3GS'den 6S'e kadar kullandım) Xiaomi'nin Miui arayüzünü çok begendim. Android tabanlar içerisinde sadece Saf arayüz ve MIUI hoşuma gidiyor dogrusu.
Telefonun ekranı bana cok devasa geliyor, alışamadım acıkcası.
Kulaklık sesi için; mesaiden sonra eve geçtigimde kontrol edeyim, neticesini seni etiketleyerek yaparım hoho :)

Bende iosdan gelen ve bunca yıl neden bu eziyeti kendime yaşatmışım diyen biriyim :)

Kulaklık test edip yazman konusunda memnun olurum.

Arayüz tuşları yerine kaydırma ile kontrolü kullanmanı ve uygulama ikonlarına alışman açısından hangi temayı kullanırsan kullan tema özelleştirme bölümünden onceden indirdiğin ios benzeri bi temanın ikonlarını kullanabilirsin uygulamaları daha kolay bulabilmek için gerçekten hiç zorluk yaşamamanı sağlıyor.

Üst Alt