Soru Aniden çökme

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Merhaba forum dünyası :)
Cihazım 20 dk falan önce durduk yere çöktü ve hard reset ekranına attı mecbur format attım sebebi nedir ve tekrarlanma ihtimali varmı bir sürü önemli dosya-belge gitti :(
Global rom yüklü .

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Korkmayın hocam küçük bir xiaomi latifesi haha-- muhtemelen depolama alanında önemli bi veri kaybı yaşandı.

Oyla:

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Korkmayın hocam küçük bir xiaomi latifesi haha-- muhtemelen depolama alanında önemli bi veri kaybı yaşandı.
Hocam tek korkum önemli belgeleri falan telefona atıyorum bazen yedek olmuyor sonra bana sorun oluyor

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam tek korkum önemli belgeleri falan telefona atıyorum bazen yedek olmuyor sonra bana sorun oluyor
Bu sorunlar xiaomiye özgü mü samsung oneplus huawei gibi markalarda oluyor mu bilmiyorum ama bazen garip şekilde durduk yere yazılım çöküyor veya ota üzerinden güncelleme yapıyosun yine yazılım gümlüyor bende bu yüzden telefonuma güvenmiyorum önemli verilerimi buluta bilgisayara falan kaydediyorum geçmiş olsun.

Oyla:

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sorunlar xiaomiye özgü mü samsung oneplus huawei gibi markalarda oluyor mu bilmiyorum ama bazen garip şekilde durduk yere yazılım çöküyor veya ota üzerinden güncelleme yapıyosun yine yazılım gümlüyor bende bu yüzden telefonuma güvenmiyorum önemli verilerimi buluta bilgisayara falan kaydediyorum geçmiş olsun.
Sağolun hocam da bilgisayara kaydediyorum bazen de işte dediğim gibi yedeklemediklerim böyle gitti işte şimdi işin yoksa 6-7 saat bunun için çalış :@:@

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Sağolun hocam da bilgisayara kaydediyorum bazen de işte dediğim gibi yedeklemediklerim böyle gitti işte şimdi işin yoksa 6-7 saat bunun için çalış :@:@
İşte bu gibi durumlarda TWRP cankurtaran oluyor çökerse en azından verileri alabiliyoruz. Geçmiş olsun.

Oyla:
Üst Alt