Yardım Ani ses yükselme ve alçalma sorunu.

wizardry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi mix 2
Konular
5
Arkadaşlar telefonumda müzik dinlerken bir anda ses yükseliyor sonra düşüyor. Yüksek hali çok güzel ama alçalınca çok sıkıcı oluyor. Şuna bir çözüm önerin lütfen. Yoksa 1 aylık cihazın boot kilidini açıp yeni romlar deneyeceğim. Bıktım bu durumdan.

Crashdown

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Ho
Global 9.02kullaniyorum soruna cevap yazmak için üye oldum sıkıntı ekran kilitlenme sesinden kaynaklanıyor şimdi kapattım sıkıntı gitti geçmiş olsun.
[doublepost=1522077954,1522077638][/doublepost]
Test edildi onaylandi
Hocam Oreo güncellemesiyle kilitleme sesi açık olsa bile hata giderilmiş.Müzik player da uygulamalarla kapanmıyor.Tarayıcı hariç 10 numara güncelleme olmuş.Tavsiye ederim.

Oyla:

Berkayfables

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Berkay
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
7 aydır Xiaomi redmi note 8 pro kullanıyorum MIUI 12.0.3.0 güncellemesinden sonra sürekli olarak ses yükseliyor kısmaya çalışıyorum hata raporu veriyo ses yükseltme tuşuna basmadan ses yukseliytelefonu kapamaya çalışıyorum kapanmıyor oyun oynarken telefon yeniden başlatılıyor telefonu fabrika ayarlarına aldım hala oluyor bunun bi çözümü varsa söyler misiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

7 aydır Xiaomi redmi note 8 pro kullanıyorum MIUI 12.0.3.0 güncellemesinden sonra sürekli olarak ses yükseliyor kısmaya çalışıyorum hata raporu veriyo ses yükseltme tuşuna basmadan ses yukseliytelefonu kapamaya çalışıyorum kapanmıyor oyun oynarken telefon yeniden başlatılıyor telefonu fabrika ayarlarına aldım hala oluyor bunun bi çözümü varsa söyler misiniz

Oyla:
Üst Alt