Haber Android'e geçmek kadının hayatını kurtardı

• Konbuyu başlatan chnekn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 492
Viral bir habere benzesede ilginç olduğu için paylaşmak istedim. Belki gerçekten doğru olabilir.

Haber:

The Sun'a göre , Beth McDermott adlı bir kadın evinde kafa travması geçirdi. Yalnız yaşayan McDermott, üç gün boyunca bilinçsizdi. Uyandığında, rabdomiyoliz adı verilen bir sendromdan muzdarip olduğu için bacaklarını kullanamadı, bu da iskelet kasının hızla parçalanmasına neden oluyor.

Neyse ki, McDermott telefonuna uzandığında, pili hala %50 idi , üç günlük boşta ve fişsiz bekledikten sonra bile. Ambulans çağırdı ve hastanede bir hafta geçirdi.

“Telefonun hiç çalışmasını beklemiyordum ama hala %50 pil ömrü vardı" dedi McDermott The Sun'a. “Çok uzun sürdüğüne inanamadım. Hala hayatta olduğuma inanamıyorum - bu telefon olmasaydı olmazdım. ”

İlginçtir ki, McDermott sadece birkaç gün önce bir iPhone 6'dan Huawei Y6'ya geçti. İOS'tan Android'e atlamasının ana nedeni, iPhone'un pil ömrü idi.

McDermott'a göre, iPhone'un sadece kapanmasını önlemek için günde dört defa şarj etmesi gerekiyordu.

Apple , son zamanlarda, yaşlanan akıllı telefon pillerinin ömrünü korumak için eski iPhone'ları yavaşlatmaktan dolayı dava edildi. Şirket muhtemelen dünyanın dört bir yanındaki iPhone sahiplerine 500 milyon dolar ödeyecek.

Kaynak:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Bana da reklam gibi geldi. Ama su 500 milyon dolar tazminat isi doğru.

Üst Alt