İnceleme Android'de Custom Rom Deneyimlerim , Ve Kullandığım Cihazlar

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Herşey Turkcell MaxiPlus5 ile başlamıştı
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Samsung S4 Rom Vardı , ve cihazı gerçekten uçurmuştu çok beğenmiştim.
Sonrasinda GM4G ile CyanogenOS yüklemiştim ve benim için rom sevdası o zaman başlamıştı

GM4G'yi severek kullanıyordum ama sıkılmıştım artık , ve Vodafone Smart 6 buldum kendime bir tane bununla takasladım. Ama unuttuğum birşey vardı... Telefon'da Stock Rom bile yoktu
ve haliyle çok sıkıcıydı ve çok ısınıyordu.
Hemen Sahibinden.com'dan LG G2 buldum.
Ve telefona gerçekten aşık olmuştum
İlk aldığım gün brick etmiştim xd , Sonrasında Cyanogenmod 13 yuklemistim. Her neyse bu telefonuda bayağı uzun süre kullandım sonra bozuldu ve bozuk halini bile bile Lg Nexus 4 ile takas yaptım
, Nexus4'den sonra Discovery 2 aldım onda birden bire cart etti ve anakart GG oldu..

Sonrasında aradan 2-3 ay geçti ve kendime Lenovo P1 Pro aldim ama hayatimda kullandigim en sıkıcı telefondu diyebilirim...
Onu da annem'e verdim ve işte sonunda aldığım en eğlenceli telefon ; Xiaomi MI5 , İşlemcisi olsun kamerası olsun mükemmel bir cihazdı... İlk rom'ları MI5'e derledim ve çok keyifliydi benim için.. Ama bir sorunu vardı , artık şarjı bana yetmiyordu ve Ghost Screen vardı , bu haliyle 900TL'ye sattım. Ardından Sıfır Xiaomi Redmi Note 4 Aldım. Ona da ilk Oreo deneyimlerimden sonra satıp tekrar Xiaomi MI5 aldım. Onda da Özellikle de Development işlerim bittiği için Mi Max Aldım. Mi Max'da biraz büyük olduğu için Redmi Note 4'e geri döndüm :) Ve Şu an MiuiPro 8.2.1 kullanıyorum.

Üst Alt