Rehber Android Telefonlara Usb Girişlerini Bağlama

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Merhabalar;

Benimde daha yeni öğrendiğim birşeyi belki bilmeyenler vardır diye paylaşmak istedim.Android telefonunuza dilediğiniz usb girişleri cihazlarını bağlamak mümkün.Ios işletim sisteminde denemedim ancak deneyenler birçok ayar yapılması gerektiğini söylüyor.Bunun için bize gerekli olan tek şey OTG kablosu.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bu kablonun değişik uçlu olanları mevcut,kabloyu alırken cihazınıza uygun almaya dikkat edin.Çok yüksek fiyatı yok 10-20 tl arası fiyatla satılıyor.İnternetten ve teknoloji ürünleri satılan yerlerden rahatlıkla bulabilirsiniz.Özellikle büyük ekranlı telefonlarda bu kabloya gamepad bağladığınızda oyun deneyiminiz üst seviyeye çıkmış oluyor.Özellikle bazı kablosuz gamepadler telefon için özel tasarlanmıştır.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Şuan için bende kablo olmadığından resimli anlatım yapamadım.Kabloyu alınca konu güncellenecektir.

Frank06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
Hocam merhaba araştırırken yazınızı gördüm ben s600 gamepad aldım Bluetooth lu telefonum mi a2 telefonu bağlıyorum ama oyunlarda nasıl kullanacağımi bilemedim.. yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim..

Üst Alt