Soru Android Tam Ekran Göstergesi Ghost Screen Yapar mı?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Global 14.0.5.0
Telefon Modeli
Xiaomi 13T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihazımın ekranı amoled tam hareketleri için kullanılan beyaz alt bar çizgisi ileride ghost screen yapar mı çünkü ekrandaki tek sabit görüntü o.
Sizler nasıl kullanıyorsunuz açık mı kapalı mı daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Cihazımın ekranı amoled tam hareketleri için kullanılan beyaz alt bar çizgisi ileride ghost screen yapar mı çünkü ekrandaki tek sabit görüntü o.
Sizler nasıl kullanıyorsunuz açık mı kapalı mı daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu?
Cihazı aldığımdan beri tam ekran göstergesiyle kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Ayrıca mantık yürütürseniz navigasyon butonları da sabit hep.

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazı aldığımdan beri tam ekran göstergesiyle kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Ayrıca mantık yürütürseniz navigasyon butonları da sabit hep.
Butonları 4 senedir kullanmıyorum :) alt çizgiyi gizlemek için bir seçenek var ama açık olduğunda tam ekran hareketlerinin daha iyi çalıştığını farkettim amoled ekran sabit görüntüyü sevmediği için herkese sormak istedim. Cihazınızı ne zamandır kullanıyorsunuz?

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Butonları 4 senedir kullanmıyorum :) alt çizgiyi gizlemek için bir seçenek var ama açık olduğunda tam ekran hareketlerinin daha iyi çalıştığını farkettim amoled ekran sabit görüntüyü sevmediği için herkese sormak istedim. Cihazınızı ne zamandır kullanıyorsunuz?
Hocam ekran teknolojisi çok gelişti.
Artık bütün cihazlarda navigasyon çubukları var.
Cihazların çoğu AMOLED ekran kullanıyor artık.
Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ama içiniz rahat etmiyorsa gizleyin.
Anlaşılan cihazınız yeni. Bende ilk aldığımda bu kadar takılıyordum her şeye ama zamanla geçiyor:)

Oyla:
Üst Alt