Yardım Android Sürümü

fthcenkozbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih Cenk
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
4
Arkadaşlar,

Telefonumu Türk Telekomdan aldım, aldığımdan beri sistemsel olarak bir değişiklilik yapmadım. Bu bilgiyi vermemde ki sebep sürümün ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmamam.

MIUI Global 12.0.3 sürümü kullanmaktayım. Android sürümü ise 10 QKQ1.191215.002 gözükmektedir. Android 11 olmuş çoğu arkadaşın telefonu, sorun benden kaynaklı mı ?

Bilgisi olan var mı ?

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Arkadaşlar,

Telefonumu Türk Telekomdan aldım, aldığımdan beri sistemsel olarak bir değişiklilik yapmadım. Bu bilgiyi vermemde ki sebep sürümün ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmamam.

MIUI Global 12.0.3 sürümü kullanmaktayım. Android sürümü ise 10 QKQ1.191215.002 gözükmektedir. Android 11 olmuş çoğu arkadaşın telefonu, sorun benden kaynaklı mı ?

Bilgisi olan var mı ?
Güncellemeleri kontrol edin hocam biraz daha bekleyin eger yinede gelmiyor ise güncelleme paketini indirip secerek el ile guncelleyebilirsiniz.

cuvany tekno yt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cuvany tekno
Cihazım
redmi note 8
Konular
15
hocam takmayın bir süre daha bekleyin gelmezse manel yaparsınız

fthcenkozbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih Cenk
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncellemeleri kontrol edin hocam biraz daha bekleyin eger yinede gelmiyor ise güncelleme paketini indirip secerek el ile guncelleyebilirsiniz.
Öncelikle yardımınız için teşekkür ederim, güncelleme paketini nereden indirebilirim.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Öncelikle yardımınız için teşekkür ederim, güncelleme paketini nereden indirebilirim.
Guncellemeleri kontrol et yerine girerseniz sag ustte uc nokta var ordan en son paketi indire tıklamanız yeterlidir.

dugers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Syt
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Müh
Konular
1
Türkiye romuna android 11 henüz gelmedi. Global roma android 11 geldi. Cihaz Türkiye romunda ise 12.0.3 sürümünde android 10 dur.
Android 11 ile android 10 arasında şimdilik önemli bir fark yok. Hatta android 11 çekirdeği daha oturmadı. Benchmark yaparsan android 10 versiyonlu telefon daha yüksek puan alıyor şimdilik. Pilde bir nebze daha iyi 10 versiyonda. Acele etmeye gerek yok. Android 10 şuan biraz daha stabil. Yakında gelir Türkiye romuna da android 11. O ara geçersin.

Üst Alt