Yardım android sistemi sarj sorunu

Yigitozturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit öztürk
Cihazım
Mi 5
Konular
17
merhabalar arkadaslar mi5 telefonumda android sisteminin cok fazla sarj yedigini fark ettim bunu nasil duzeltebilirim onerisi olan veya onceden yasayip bilgi sahibi olan var mi acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-11-16-22-54-01-756_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2017-11-16-22-54-01-756_com.miui.securitycenter.png
    176,4 KB · Görüntüleme: 46

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
merhabalar arkadaslar mi5 telefonumda android sisteminin cok fazla sarj yedigini fark ettim bunu nasil duzeltebilirim onerisi olan veya onceden yasayip bilgi sahibi olan var mi acaba
MIUI romların başlıca sorunudur sistemin aşırı şarj yemesi bu konuda el atmaları lazım bir anca önce haddinden fazla şarj yiyorsa sistem şişmiştir yedek alıp full wipe yapılabilir veya alternatif romlara yönebilirsiniz.

Oyla:

Yigitozturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit öztürk
Cihazım
Mi 5
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MIUI romların başlıca sorunudur sistemin aşırı şarj yemesi bu konuda el atmaları lazım bir anca önce haddinden fazla şarj yiyorsa sistem şişmiştir yedek alıp full wipe yapılabilir veya alternatif romlara yönebilirsiniz.
hocam ben telefonu ilk aldigimda boyle bir sorun vardi sonnra biseyler yaptim duzeldi kasma dan dolayi sifirladigimda sorun yeniden basladi yani fabrika ayarlari ise yaramiyorbbi cozumu var mi bunun

Oyla:

herhangibiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer güven
Cihazım
Gmd Discover
Konular
0
benzer sorunu max2 telefonumda almaya başladım cihaz daha 1 haftalık neden boyle oldu anlamış değilim %50 ye yakın oranda sarjı android sistem yiyor telefonu hard format attım herseyi sildim ama değişen bir şey olmadı

Oyla:
Üst Alt