Yardım Android sistemi cok fazla pil tüketiyor

coskan97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkan kurt
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba Arkadaşlar cihazım redmi note 10 pro sürümüm miui 14 glolbal versiyon pili kullanan uygulamalari kontrol ettiğimde android sistemi diye bir şeyin ekrandan bile daha fazla şarj tükettiğini gördüm bu bir sorun mudur neden kaynaklıdır ne yapmam gerek ya da sebebi nedir

Ekli dosyalar

• SAVE_20230410_165405.jpg
    SAVE_20230410_165405.jpg
    284,8 KB · Görüntüleme: 23

yunusss54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3
Merhaba güncelleme yaptikdan sonramı böyle oldu . Bende note 10s kullanıyorum mui 13 yüklüydü. 12.5 e düşürdüm aynı şekilde android sistemi fazla pil kullanıyor

Oyla:

coskan97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkan kurt
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba güncelleme yaptikdan sonramı böyle oldu . Bende note 10s kullanıyorum mui 13 yüklüydü. 12.5 e düşürdüm aynı şekilde android sistemi fazla pil kullanıyor
Evet miui 14 gectikten sonra incelediğim zaman bu dikkatimi çekti, normalde oyunlar vs ya da ekran daha çok guc tuketir ama oynadığım oyundan daha cok android sisteminin sarj tükettiğini gördüm ve bu biraz enteresan geldi bana

Oyla:

murat.tahran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
Evet miui 14 gectikten sonra incelediğim zaman bu dikkatimi çekti, normalde oyunlar vs ya da ekran daha çok guc tuketir ama oynadığım oyundan daha cok android sisteminin sarj tükettiğini gördüm ve bu biraz enteresan geldi bana
Güncellemeyi ne zaman yaptınız?

Oyla:

murat.tahran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
Hocam en az 2 hafta telefonu kullanın. Yazılım telefona bi otursun. Iki hafta sonra eğer sorunlar devam ederse format atın telefona, imei kayitliysa twrp üzerinden format atın, yurt içi cihazıysa ayarlardan fabrika ayarlarına alın. Ama dediğim gibi, yazılımın telefona oturması en az 2 hafta bekleyin, Sabredin, emin olun hem hız hem şarj konusunda daha iyi olacaktır.

Oyla:

coskan97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkan kurt
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgilendirme amaçlı yazıyorum arkadaşlar,herkese selamlar öncelikle
Şuanda dediğim sorun düzelmiş gibi görünüyor,sabah 7 de telefonu şarjdan çıkarttım suanda saat 17.40 oyun oynamadım internet ve sosyal medya sadece mobil veriyi hic kaparmadim sarjim suanda 72 güncellemeden 4 gün sonra sistem kendini adapte etti sanırım şuanda her şey cok güzel gidiyor

Oyla:

yunusss54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3
Şuanda dediğim sorun düzelmiş gibi görünüyor,sabah 7 de telefonu şarjdan çıkarttım suanda saat 17.40 oyun oynamadım internet ve sosyal medya sadece mobil veriyi hic kaparmadim sarjim suanda 72 güncellemeden 4 gün sonra sistem kendini adapte etti sanırım şuanda her şey cok güzel gidiyor
Android sistemi pil kullanımı nasıl

Oyla:

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Daha açık bilgilendirme yapman için ufak bir soru: ekran süren ne idi sabah 7 ile akşam 5.40 arasındaki?

Oyla:
Üst Alt