MIUI 11 [ Android 10 ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

hmciritci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
2
teşekkür ederim. sorun olmadan yükedim. şuan kullanıyorum gayet memnunum.

kadircumen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
elektrik teknisyen
Konular
4
Şuan kurulumu gerçekleştirdim.
Kamera galeriye geçiş sorunu devam ediyor maalesef.
Root Explorer kullanarak aşağıdaki Rehber konuyu takip ederek Mediaprovider apk sını değiştirdiğiniz de sorun çözülüyor.

Teşekkürler By.TRabZonLu™ hocam.
kamera türkçede sorun olunca, dili ingilice yapıp bi kaç foto çektikten sonra tekrar türkçeye alıp telefonu yeniden başlattığınızda düzeliyor diğer custom romlarda. denediniz mi bu şekilde?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room
Stabil [ Kararlı ]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum
[ Bootloader Kilidinizin Açık Ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]

* Mİ ROOM Stabil romu indiriniz ve dahili belleğe aktarınız.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Vendor - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
** Farklı bir custom romdan geliyor iseniz Wipe -Format Data / yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Mİ Room Stabil Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve Reboot-System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.Sabırlı olup bekleyiniz.

*** Mi room Beta kullanıcıları Direk Güncelleyici uygulaması üzerinden Sağ üst köşedeki ... sekmeye tıklayıp, Zıp yükle diyerek indirmiş olduğunuz rom dosyasını göstererek kurulumu otomatik gerçekleştirebilirsiniz.
Kurulum biraz zaman alabilir. Sabırlı olup bekleyiniz.

İndirme Bağlantısı

- /

Resmi değişiklikler:
  • Bildirim panelinde güncellenmiş oynatıcı widget stili (Android ve MIUI bildirim stiline bağlıdır).
  • Bazı cihazlar için güncellenmiş güvenlik düzeltme eki.
  • Bazı cihazlar için manuel kamera modunun işlevlerinin açıklamaları eklendi (manuel kamera modu sekmesindeki “i” simgesine tıkladığınızda açılır).
  • Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.
MiRoom ekibindeki değişiklikler:
  • "Her Zaman Ekranda" modu güncellendi. Renkli bildirim simgelerini etkinleştirme yeteneği eklendi (Ayarlar> Ekranı kilitle> Renkli bildirim simgeleri).
  • Masaüstü güncellendi. Uygulama menüsünün simge boyutunda ve saydamlığında gelişmiş ayar eklendi. Düzenleme moduna girerken animasyon güncellendi. Simgeyi tutarken uygulamalar şimdi kısayol menüsünden silinir. Klasör açma ve kapama animasyonunun resmi geliştiriciler tarafından henüz tam olarak optimize edilmediğini, bu nedenle bazı durumlarda sorunsuz çalışabileceğini lütfen unutmayın. Bu, arayüzün genel animasyonu için geçerli değildir.
  • Sağlık uygulaması eklendi: aktivite, uyku, kilo ve adet izleme yeteneği.
  • Takvim uygulaması güncellendi. Haftanın günlerinin yıl görünümünde sabit gösterimi.
  • Yamaların sonlandırılması ve güncellenmesi ve Rusça çevirisi.

Root Explorer kullanarak Rehber konuda ki Mediaprovider. apk dosyasını değiştirmeniz durumunda sorun ortadan kalkacaktır.

Rehber konuyu takip ediniz.

Teşekkürler @By.TRabZonLu™ hocam

Bilgilendirme

** İlk Kurulumu daima İngilizce olarak gerçekleştirmeniz de fayda vardır.
*Rom'u beğenmeyenler, almış olduğunuz TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki Romunuza geri dönebilirsiniz.
*Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
*Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni bilgilendirmeniz yeterlidir.

Hayırlı olsun
İyi Forumlar Dilerim

5dk kadar sürecek demişsiniz sanırım dk olarak sayım yapmadınız 15dk oldu açılış ekranında sonsuzluk işareti dönüp duruyor.
Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room
Stabil [ Kararlı ]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum
[ Bootloader Kilidinizin Açık Ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]

* Mİ ROOM Stabil romu indiriniz ve dahili belleğe aktarınız.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Vendor - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
** Farklı bir custom romdan geliyor iseniz Wipe -Format Data / yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Mİ Room Stabil Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve Reboot-System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.Sabırlı olup bekleyiniz.

*** Mi room Beta kullanıcıları Direk Güncelleyici uygulaması üzerinden Sağ üst köşedeki ... sekmeye tıklayıp, Zıp yükle diyerek indirmiş olduğunuz rom dosyasını göstererek kurulumu otomatik gerçekleştirebilirsiniz.
Kurulum biraz zaman alabilir. Sabırlı olup bekleyiniz.

İndirme Bağlantısı

- /

Resmi değişiklikler:
  • Bildirim panelinde güncellenmiş oynatıcı widget stili (Android ve MIUI bildirim stiline bağlıdır).
  • Bazı cihazlar için güncellenmiş güvenlik düzeltme eki.
  • Bazı cihazlar için manuel kamera modunun işlevlerinin açıklamaları eklendi (manuel kamera modu sekmesindeki “i” simgesine tıkladığınızda açılır).
  • Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.
MiRoom ekibindeki değişiklikler:
  • "Her Zaman Ekranda" modu güncellendi. Renkli bildirim simgelerini etkinleştirme yeteneği eklendi (Ayarlar> Ekranı kilitle> Renkli bildirim simgeleri).
  • Masaüstü güncellendi. Uygulama menüsünün simge boyutunda ve saydamlığında gelişmiş ayar eklendi. Düzenleme moduna girerken animasyon güncellendi. Simgeyi tutarken uygulamalar şimdi kısayol menüsünden silinir. Klasör açma ve kapama animasyonunun resmi geliştiriciler tarafından henüz tam olarak optimize edilmediğini, bu nedenle bazı durumlarda sorunsuz çalışabileceğini lütfen unutmayın. Bu, arayüzün genel animasyonu için geçerli değildir.
  • Sağlık uygulaması eklendi: aktivite, uyku, kilo ve adet izleme yeteneği.
  • Takvim uygulaması güncellendi. Haftanın günlerinin yıl görünümünde sabit gösterimi.
  • Yamaların sonlandırılması ve güncellenmesi ve Rusça çevirisi.

Root Explorer kullanarak Rehber konuda ki Mediaprovider. apk dosyasını değiştirmeniz durumunda sorun ortadan kalkacaktır.

Rehber konuyu takip ediniz.

Teşekkürler @By.TRabZonLu™ hocam

Bilgilendirme

** İlk Kurulumu daima İngilizce olarak gerçekleştirmeniz de fayda vardır.
*Rom'u beğenmeyenler, almış olduğunuz TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki Romunuza geri dönebilirsiniz.
*Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
*Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni bilgilendirmeniz yeterlidir.

Hayırlı olsun
İyi Forumlar Dilerim

hocam emeğine sağlık,
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.Sabırlı olup bekleyiniz. demişsin, fakat yarım saat oldu sonsuzluk işareti dönme işlemini bi türlü bitiremedi, sabahlıcaz sanırım

kamera türkçede sorun olunca, dili ingilice yapıp bi kaç foto çektikten sonra tekrar türkçeye alıp telefonu yeniden başlattığınızda düzeliyor diğer custom romlarda. denediniz mi bu şekilde?

5dk kadar sürecek demişsiniz sanırım dk olarak sayım yapmadınız 15dk oldu açılış ekranında sonsuzluk işareti dönüp duruyor.

hocam emeğine sağlık,
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.Sabırlı olup bekleyiniz. demişsin, fakat yarım saat oldu sonsuzluk işareti dönme işlemini bi türlü bitiremedi, sabahlıcaz sanırım
hala dönüyor o işaret :)

Son düzenleme:

Berkaras21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mİ9T PRO
Konular
18

hocam emeğine sağlık,

Kurarken sorun olmuş baştan full wipe ile kurman gerekecek

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10

hocam emeğine sağlık,

Format data yapın.

Berkaras21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mİ9T PRO
Konular
18
Miroom stabili kullanan var mı nasıl performans şarj bilgi verebilir misiniz ?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

azizmi6x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aziz
Cihazım
Xiaomi mi 9tpro
Meslek
Sağlık
Konular
0
Benim kamerada stabil miui 11 dede
Miroomda da kamera fotoğraf çekimi sonrasi çektiğim fotoğraf i göremiyor mecburen galeriye giriyorum

dumert09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
0
Benim kamerada stabil miui 11 dede
Miroomda da kamera fotoğraf çekimi sonrasi çektiğim fotoğraf i göremiyor mecburen galeriye giriyorum
Dili İngilizce yapın çözülüyor. İngilizce yaptıktan sonra restart yapıp tekrar Türkçe yapınca da düzeliyor diye okumuştum

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Dili İngilizce yapın çözülüyor. İngilizce yaptıktan sonra restart yapıp tekrar Türkçe yapınca da düzeliyor diye okumuştum

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Bu galeri sorunu ingilizce ile de çözülmüyor. Dili ingilizce olarak secince kameradan galeriye gecis oluyor. Sonra dili Türkçe yapınca kameradan galeriye gecmeye devam ediyor ama ingilizce secili iken cekilen resimleri gorsteriyor. Yani bu yontem işe yaramıyor. Kac sefer denedim yeniden başlattım ama sorun cozulmedi. Miroom güzel ancak bu sorundan dolayı eu stabil romu tercih etmek zorunda kaldim . Eu satbil romda bu sorun yok

gerenimo57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Bu galeri sorunu ingilizce ile de çözülmüyor. Dili ingilizce olarak secince kameradan galeriye gecis oluyor. Sonra dili Türkçe yapınca kameradan galeriye gecmeye devam ediyor ama ingilizce secili iken cekilen resimleri gorsteriyor. Yani bu yontem işe yaramıyor. Kac sefer denedim yeniden başlattım ama sorun cozulmedi. Miroom güzel ancak bu sorundan dolayı eu stabil romu tercih etmek zorunda kaldim . Eu satbil romda bu sorun yok
Ben mi room da böyle bir sorun yaşamadım. Stabil romda vardı ama 2 haftadır Türkçe kulandigim mi room kameradan galeriye sorunsuz geciyor

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Ben mi room da böyle bir sorun yaşamadım. Stabil romda vardı ama 2 haftadır Türkçe kulandigim mi room kameradan galeriye sorunsuz geciyor
Mi 9 cihazımda kullandım. Sorun vardı. Cihazdan cihaza farklı olabilir.

Üst Alt