MIUI 11 [ Android 10 ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
merhaba.
mi 9t pro cihazıma miui12 miroom 20,7,9 beta sürümü yükledim . whatshap ta isimler gözükmüyor bunun çözümü varmıdır.
WhatsApp uygulama izinler kısmını kontrol edip gerekli izinleri vermeyi denediniz mi?

CHORUMLU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet akif
Cihazım
mi5s plus
Konular
0
WhatsApp uygulama izinler kısmını kontrol edip gerekli izinleri vermeyi denediniz mi?
şimdi bütün izinleri verdim düzeldi teşekkür ederim.
bu arada uzun zamandır forum dan uzak kalmıştım. mi9t pro için en stabil rom hangisi şuan

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
şimdi bütün izinleri verdim düzeldi teşekkür ederim.
bu arada uzun zamandır forum dan uzak kalmıştım. mi9t pro için en stabil rom hangisi şuan
Rica ederim Hocam, MIUI için güncel romların konularına diğerleri için alıntıdaki mesaja gidip, yazılanları okuyabilirsiniz.
Hocam ben en son ne zaman MIUI kullandığımı hatırlamıyorum (◔‿◔) Yorumlardan gördüğüm kadarıyla kimsede pek memnun değil gibi...

Minimalist, safa yakın Android 11 kullanmak istiyorsanız ArrowOS (Vanilla Varyantı) memnun eder. Özellik ararsanızda sürekli bir arayışta olmanız kendiniz denemeniz ve karar vermeniz gerekli. EvolutionX özellik bakımından Android 11 için şu an önde.

Android 10 için ise aşağıdaki romların OFFICIAL olanlarına bakabilirsiniz. (Sıralama yok)
>> Bliss
>> ShapeShift (OnePlus Launcher Varyantı)
>> Corvus (MIUI Vanilla Varyantı)
>> Resurrection Remix
>> Havoc
>> crDroid

Üst Alt