MIUI 11 [ Android 10 ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room
Stabil [ Kararlı ]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum
[ Bootloader Kilidinizin Açık Ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]

* Mİ ROOM Stabil romu indiriniz ve dahili belleğe aktarınız.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Vendor - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
** Farklı bir custom romdan geliyor iseniz Wipe -Format Data / yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Mİ Room Stabil Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve Reboot-System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.Sabırlı olup bekleyiniz.

*** Mi room Beta kullanıcıları Direk Güncelleyici uygulaması üzerinden Sağ üst köşedeki ... sekmeye tıklayıp, Zıp yükle diyerek indirmiş olduğunuz rom dosyasını göstererek kurulumu otomatik gerçekleştirebilirsiniz.
Kurulum biraz zaman alabilir. Sabırlı olup bekleyiniz.

İndirme Bağlantısı

- /
- /
- /

Resmi değişiklikler:
  • Bildirim panelinde güncellenmiş oynatıcı widget stili (Android ve MIUI bildirim stiline bağlıdır).
  • Bazı cihazlar için güncellenmiş güvenlik düzeltme eki.
  • Bazı cihazlar için manuel kamera modunun işlevlerinin açıklamaları eklendi (manuel kamera modu sekmesindeki “i” simgesine tıkladığınızda açılır).
  • Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.
MiRoom ekibindeki değişiklikler:
  • "Her Zaman Ekranda" modu güncellendi. Renkli bildirim simgelerini etkinleştirme yeteneği eklendi (Ayarlar> Ekranı kilitle> Renkli bildirim simgeleri).
  • Masaüstü güncellendi. Uygulama menüsünün simge boyutunda ve saydamlığında gelişmiş ayar eklendi. Düzenleme moduna girerken animasyon güncellendi. Simgeyi tutarken uygulamalar şimdi kısayol menüsünden silinir. Klasör açma ve kapama animasyonunun resmi geliştiriciler tarafından henüz tam olarak optimize edilmediğini, bu nedenle bazı durumlarda sorunsuz çalışabileceğini lütfen unutmayın. Bu, arayüzün genel animasyonu için geçerli değildir.
  • Sağlık uygulaması eklendi: aktivite, uyku, kilo ve adet izleme yeteneği.
  • Takvim uygulaması güncellendi. Haftanın günlerinin yıl görünümünde sabit gösterimi.
  • Yamaların sonlandırılması ve güncellenmesi ve Rusça çevirisi.

Root Explorer kullanarak Rehber konuda ki Mediaprovider. apk dosyasını değiştirmeniz durumunda sorun ortadan kalkacaktır.

Rehber konuyu takip ediniz.

Teşekkürler @By.TRabZonLu™ hocam

Bilgilendirme

** İlk Kurulumu daima İngilizce olarak gerçekleştirmeniz de fayda vardır.
*Rom'u beğenmeyenler, almış olduğunuz TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki Romunuza geri dönebilirsiniz.
*Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
*Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni bilgilendirmeniz yeterlidir.

Hayırlı olsun
İyi Forumlar Dilerim

Son düzenleme:

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room
Stabil [ Kararlı ]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum
[ Bootloader Kilidinizin Açık Ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]

* Mİ ROOM Stabil romu indiriniz ve dahili belleğe aktarınız.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Vendor - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
** Farklı bir custom romdan geliyor iseniz Wipe -Format Data / yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Mİ Room Stabil Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve Reboot-System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.Sabırlı olup bekleyiniz.

İndirme Bağlantısı

- /

Resmi değişiklikler:
  • Bildirim panelinde güncellenmiş oynatıcı widget stili (Android ve MIUI bildirim stiline bağlıdır).
  • Bazı cihazlar için güncellenmiş güvenlik düzeltme eki.
  • Bazı cihazlar için manuel kamera modunun işlevlerinin açıklamaları eklendi (manuel kamera modu sekmesindeki “i” simgesine tıkladığınızda açılır).
  • Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.
MiRoom ekibindeki değişiklikler:
  • "Her Zaman Ekranda" modu güncellendi. Renkli bildirim simgelerini etkinleştirme yeteneği eklendi (Ayarlar> Ekranı kilitle> Renkli bildirim simgeleri).
  • Masaüstü güncellendi. Uygulama menüsünün simge boyutunda ve saydamlığında gelişmiş ayar eklendi. Düzenleme moduna girerken animasyon güncellendi. Simgeyi tutarken uygulamalar şimdi kısayol menüsünden silinir. Klasör açma ve kapama animasyonunun resmi geliştiriciler tarafından henüz tam olarak optimize edilmediğini, bu nedenle bazı durumlarda sorunsuz çalışabileceğini lütfen unutmayın. Bu, arayüzün genel animasyonu için geçerli değildir.
  • Sağlık uygulaması eklendi: aktivite, uyku, kilo ve adet izleme yeteneği.
  • Takvim uygulaması güncellendi. Haftanın günlerinin yıl görünümünde sabit gösterimi.
  • Yamaların sonlandırılması ve güncellenmesi ve Rusça çevirisi.

Bilgilendirme

** İlk Kurulumu daima İngilizce olarak gerçekleştirmeniz de fayda vardır.
*Rom'u beğenmeyenler, almış olduğunuz TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki Romunuza geri dönebilirsiniz.
*Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
*Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni bilgilendirmeniz yeterlidir.

Hayırlı olsun
İyi Forumlar Dilerim

Anlatım süper emeğinize sağlık

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
Elinize emeğinize sağlık hocam.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Berkaras21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mİ9T PRO
Konular
18
Hocam tek sorum yükelyen var ise galeri durumu stabilde ne durumda onun bilgisini verirse güzel olur ?

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Hocam tek sorum yükelyen var ise galeri durumu stabilde ne durumda onun bilgisini verirse güzel olur ?

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eu betada dahil düzeldi galeri sorunu siz hangi romu kullaniyorsunuz? Yani muhtemelen bütün romlarda bu sorun ortadan kalkmış olmali

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt