MIUI 11 [ Android Q ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Beta 20.3.27

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam elinize sağlık, şu an bu romu kullanıyorum l3 sertifikası ve kameradan galeriye geçiş dışında herhangi bir sıkıntısı yok gayet performanslı hatta volte ve wifi için bile ekstra ayara gerek yok kendiliginden açık geliyor romda

L3 sertifikası Eu da ve EEA da vardı bunda olmayışı kötü olmuş. İlerleyen güncellemeler de alabilir diye düşünüyorum.
Kamera dan Galeriye geçişte, Yeniden başlatmadan sonra dili İngilizce yapıp tekrar Türkçe ye dönüyorum. Sorunoortadan kalkıyor bu şekilde.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Ben teşekkür ederim hocam, Mi roomu benimle tanıştırdığınız için.
Evet bazen böyle insanın kafasını karıştırmayı seviyor. 8=)giggle~~

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
L3 sertifikası Eu da ve EEA da vardı bunda olmayışı kötü olmuş. İlerleyen güncellemeler de alabilir diye düşünüyorum.
Kamera dan Galeriye geçişte, Yeniden başlatmadan sonra dili İngilizce yapıp tekrar Türkçe ye dönüyorum. Sorunoortadan kalkıyor bu şekilde.

Aynen hocam bu Türkçe sorunu android 10 dan kaynaklanıyor muhtemelen miui 11 android 9 güncellemesi alan cihazlarda bu Türkçe sıkıntısı yoksa android 10 bir problem yaratıyor demektir, eu ve miroom da sertifika l3 muhtemelen çin tabanlı olduklarından , magiskden drm l1 patch modulude yükledim sertifika değişmiyor Netflix de 480 p izliyorum hala ama YouTube da 4k video izleyebiliyorum, eea ve global romlarda sertifika l1 diye biliyorum.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Aynen hocam bu Türkçe sorunu android 10 dan kaynaklanıyor muhtemelen miui 11 android 9 güncellemesi alan cihazlarda bu Türkçe sıkıntısı yoksa android 10 bir problem yaratıyor demektir, eu ve miroom da sertifika l3 muhtemelen çin tabanlı olduklarından , magiskden drm l1 patch modulude yükledim sertifika değişmiyor Netflix de 480 p izliyorum hala ama YouTube da 4k video izleyebiliyorum, eea ve global romlarda sertifika l1 diye biliyorum.

Eu beta da L1 sertfikası vardı hocam. Kontrol etmiştim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ben teşekkür ederim hocam, Mi roomu benimle tanıştırdığınız için8=)
Estağfurullah hocam, cihazınız en iyi Romlara layık, iyi günlerde kullanırsınız inşallah

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Üst Alt